X
X

Çok Güzel Hareketler 2 (73. Bölüm) / 14.02.2021

Programın bu hafta ekrana gelecek olan skeçleri şöyle; Hakkı kız arkadaşı Elif’in annesi ile tanışacaktır. Evlerinde koltuk bile bulunmayan Hakkı, Bulut’tan yardım ister. Bulut, Zeynep Bastık’ın koltuğunu getirir. Zeynep Bastık koltuğun peşine düşer ve Hakkı ile Bulut’un evine gelir. Zeynep Bastık’ın gelmesi ile ortalık karışır. Ailemiz haberleri izlerken spikerin bir mesaj numarası vererek ne kadar ömürleri kaldığını öğrenebileceklerini söyler. Aile bireylerinin hepsi mesaj atar. Babanın 10 dakika ömrü kaldığını öğrenmesi ile aile panikler.

Yaşar, Cemil ve Sabri dükkanlarının önünde oturduğu sırada uzaylı gelir. Yaşar ve Sabri korkarlar, Cemil uzaylıya aşık olur. Uzaylıyı almaya gelenlere Cemil uzaylıyı vermek istemez.

Faruk ile Tarcan çok yakın arkadaştır. Faruk’un sevgili olması ile beraber Faruk Tarcan’la eskisi gibi vakit geçirmez. Tarcan bu duruma çok içerler.

Üç arkadaş kafeye giderler. Garson kız arkadaşından ayrılmış morali bozuktur. Garsonun teselli etmeye çalışan arkadaşlar kendi ayrılıklarını anlatırlar.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

 

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR