Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 38178040


Varnish cache server

X
X

Çok Güzel Hareketler 2 (77. Bölüm) / 21.03.2021

Aşının bulunduğunu duyan covid-19 kardeşler duruma aldırış etmeden kutlamalarına devam eder.1 yıl önce Türkiye’de ilk korona vakasının görülmesi üzerine kısıtlamalar getirilir. Bir yıl sonra aşının bulunduğunu duyan Covid-19 kardeşler ellerinde aşı bulunan sağlık görevlilerini görünce kaçışmaya başlar. Anne evdeki lambayı silmektedir. Lambanın içinden cin çıkıp anne ve oğluna 3 dilek hakkı vermesi ile ortalık karışır. Yasin ve Begüm markette alışverişlerinde tamamladıktan sonra kasaya gelirler. Kasada Engin tek ürünü olduğunu ve önlerine geçmek istediklerini söyler. Yasin izin verir Begüm bu duruma sinirlense de bekler. Fakat tek ürünün kasadan geçip sıranın Yasin ve Begüme gelmemesi üzerine Begüm sinirlenir ve gerginlik yaşanır.

Semih ve Nevin boşanmıştır. Çocukları Vuralcan bu durumu kabul etmez. Sürekli sorun çıkarır. Aile pedagogdan destek alır. Hamza ve Ozan köpek sesinden rahatsız olur. Ozan apartman görevlisine haber verir. Apartman görevlisi gelene kadar köpek sesi gelen dairenin kapısını çalarlar. Ecem’in kapıyı açması ile Ozan ve Hamza şikayet etmekten vazgeçerler. Buse erkek arkadaşı Tarık’tan evlilik teklifi beklemektedir. Buse ve Tarık kafede oturdukları sırada kafeye bir aile gelir. Kafede ailenin davranışlarını gören Buse evlilikten korkar ve kaçar.

Bahadır dilencilik yapmaktadır. Bir işi çıkar ve yoldan geçen Selim’e yerine geçmesini söyler. Selim şaşırır ve kabul etmek istemez. Fakat Bahadır Selim’i ikna eder. Selim ne yapacağını bilmeden bekler. Etrafının kalabalıklaşması habercilerin gelmesi üzerine ortalık karışır.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümleriyle pazar akşamı 20.00’de Kanal D’de...

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR