X
X

Çok Güzel Hareketler 2 (79. Bölüm) / 04.04.2021

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2”nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri şöyle; Nurgüllerin evini bir başkası satın almıştır ve ev sahibi tanışmak için Nurgüllere geleceklerdir. Ev sahibi mutahasıp olduğu için Nejdet’i saklamak zorunda kalırlar.  Erdem hoşlandığı kız ile buluşacaktır. Parkta beklerken parkta oturan Fazıl amca ile sohbet etmeye başlar. Fazıl amca hayatta risk almasını gerektiğini risk almadığı sürece kaybedeceğini söyler. Fazıl amcanın risk almadığı için kaybettiklerini duyunca çok şaşıracaksınız.

Baran yurda Erasmus’tan arkadaşını getirir. Arkadaşı Norveçlidir. O gün Türkiye Norveç maçı olması yurdu karıştırır. Aile çok fakirdir, ekmek alacak paraları yoktur. Büyük ikramiyenin babaya çıkması ile baba hayal kurmaya başlar. Hayallerinde yaptıklarından dolayı aynı duruma tekrar düşer ve aileye ikramiyenin çıktığını söylemeden bileti yırtar. Mert ödevlerini anne ve babasına yaptırır. Annesinin çizdiği resim okulda birinci seçilince okulda öğretmenleri Mert’i Amerika’ya resim yarışmasına göndermeye karar verir. Mert heyecanla ailesini durumu anlatır. Fakat annesi kendisinin gitmesi gerektiğini söyler. Öğretmenlerinde eve gelmesi ile ortalık karışır.

Salim ailesi ile beraber otoban kenarında piknik yapar. Otobandan araçları bozulan diğer aile Salimlerin piknik yaptığı yere gelir. Salim ve ailesi piknik yaptıkları yerde onları istemez ama mecburen kabul ederler.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR