Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 37957505


Varnish cache server

X
X

Çok Güzel Hareketler 2 (80. Bölüm) / 11.04.2021

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri şöyle; Evliya, Safa ve Atakan ile bekarlığa veda partisi düzenler. Sabah uyandıklarında hiçbir şey hatırlamazlar. Zeynep ve Cemile’nin gelmesi ile gençler durumu toparlamaya çalışır. Fakat Safa geceden çektiği videoları eniştesine gönderecekken Zeynep’e göndermiştir. Alpay panikle eve gelir ve anne babasına dünyanın sonunun geldiğini söyler. Haberleri izlemeleri ile çok az zamanları kaldığını öğrenirler. Aile bireyleri birbirinden helallik ister ve bir sırlarını açıklar. Sırların ortaya çıkması ile ortalık karışır.

Saime ve Kazım oğulları Erhan’a mont almaya çıkmıştır. Her şeyin çok pahalı olması asgari ücretle geçinen ailemizi zor durumda bırakır. Arapların gelip mağazadaki her şeyi hatta mağazayı satın almaları herkesi şaşırtır. Gamze evde kırmızı kadın çorabı bulur. Orhan’dan bir açıklama bekler. Orhan bilmediğini söylese de Gamze’yi inandıramaz. Orhan arkadaşı Mithat’tan yardım ister. Mithat’ın gelmesi ile ortalık iyice karışır. Çgh’deki tüm erkek oyuncularımızın anneleri bir araya gelir. Herkes kendi çocuğunu över ve daha yetenekli olduğunu söyler. Arada gerginlikler tartışmalar yaşanır. Annelerimizin davranışları diyalogları herkesi kahkahalara boğacak.

Belgesel kuşağımızda annelerin çocuklara aşırı düşkünlüğünü izleyeceğiz. Bazı anneler çocuklarının hayatlarına sürekli müdahale eder ve çocuklar anneleri olmadıklarında sudan çıkmış balığa dönerler.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR