X
X

Çok Güzel Hareketler 2 (81. Bölüm) / 18.04.2021

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Kanal D’de!

Bu haftaki belgeselimizde sahur sofrasından, davulcu yarışmasına ve ramazan programlarına kadar tüm yaşananları severek izleyeceksiniz. Dizi çekiminde bu hafta Mesut’un ailesinin şirketlerini kurtarmak için yaptıklarını izleyeceğiz. Aile şirketlerini kurtarmak için oğulları Mesut zengin dostlarının kızı Avize ile evlenmesini isterler. Mesut evdeki hizmetçiye aşık olunca ortalık karışır. Sergen kız arkadaşı ile okulun pilav gününe gelmiştir. Sergen’in lisedeki kız arkadaşının gelmesi ile Sergen panikler ve ne yapacağını şaşırır. Sergen durumu belli etmemeye çalışırken her şeyi eline yüzüne bulaştırır. Tuğrul internetten satın aldığı ikinci el mama sandalyesini teslim almak için Simge ile buluşur. Simge’nin eşinin gelip sandalyeyi satmak istememesi üzerine olaylar karışır.Müşteri temsilcimizin ilk gününde başına gelenleri izleyeceğiz. Ömer ve Ayşe anne babasının konuşmalarını yanlış anlayıp boşanacaklarını düşünür. Anne babasının boşanacağını düşünen Ömer ve Ayşe boşandıkları zaman başlarına gelenleri hayal eder. Ömer ve Ayşe’nin hayalleri kahkahalar yaratacak.

Dış ses apartman toplantısında apartman sakinlerinin sırlarını ortaya döker. Apartman sakinlerinin birbirlerini suçlaması ile ortalık iyice karışır.

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR