X
X

Çok Güzel Hareketler 2 - 16. Bölüm özeti

10.06.2019 Pazartesi 09:53 (Güncellendi: 10.06.2019 - 09:57)

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle pazar akşamı 20.00'de Kanal D’de!

Bu haftanın skeçleri;

Müzeyyen’in Gültekin’e olan büyük aşkı karşılıksızdır. Gültekin kaçar Müzeyyen kovalar!

Şivesiz köy delikanlısı, şehirli genç adam, şehirli gence aşık köylü kızı, güzel esas kız ve köy halkı. Bir köy macerası Çgh yorumuyla ekranda.

Tatilin tadını doyasıya çıkarmak isteyen baba, bir aktiviteden diğerine koşup dururken hesaba katmadığı birileri vardır!

Telefonsuz ve internetsiz kalan Mutfak Altyapı ekibi seyirciyi bu hafta taş devrine götürecek.

Emekli Alpay amca, emekli olmanın gerektirdiği her şeyi yapmaktadır. Hem de fazlasıyla!

Sosyal medya fenomenlerinden Metin, menemenciye gider. Metin gelene kadar sinek avlayan mekanın fenomene dönüşme hikayesine çok güleceksiniz.

Hip hop’cu gençler Selim ve Zülfiye çöpçatanlık peşindedir. Anneanne ve dedeleri için kolları sıvayan gençlerin niyeti anlaşılınca devreye rap girer, kahkahalar havada uçuşur.

Çocukları oyun oynarken küsen aile fertlerinin, onları barıştırmak isterken büyüyen olaylar silsilesini kahkahalarla izleyeceksiniz.

Haftanın son skeci bir devam skeci olan Her İşimiz Ofsayt - Ayak Açma! Serinin üçüncü skecinde yeni evlenen çiftimizin evinde keyifli bir yemek için buluşan ailelerin birbirine laf atma ziyafetini izlemeye doyamayacaksınız.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 VİDEOLARI