X
X

Çok Güzel Hareketler 2 - 2. Bölüm özeti

15.02.2019 Friday 11:32 (Güncellendi: 07.03.2019 - 10:37)

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü ile pazar akşamı 19.45'te Kanal D'de ekrana geliyor.

Sekiz skeçten oluşan ikinci bölüm izleyicileri yine kahkahaya boğacak.

Bu haftaki skeçlerin konuları ise şöyle; ÇGH’de müzikal zamanı! Dans, müzik, yetenek hepsi bu skeçte. “Ezik Müzikali” ile ekran karşısında dans etmeye hazır olun. Yurtdışına seyahate gitmek isteyen üç gencin schengen vizesi vardır. Peki ya yengen vizesi yoksa? Tık tık tık! Ya da Zır zır zır! Ne yapsa da evine girmek için kapıyı açtıramayan adamın kapı önü macerası çok güldürecek.

Çok Güzel Hareketler 2 - 2. Bölüm Fotoğrafları

Kız arkadaşından ayrılan gencin son pişmanlığı fayda edecek mi? Anne ve babasının yanlış anlaşılmalarla dolu tartışmasına şahit olan ergen genç, bildikleri ile hem anne babasını hem de seyirciyi şaşkına çevirecek. Kahvaltı salonu deyip geçmeyin… Anne eli değmişçesine hazırlanan bir kahvaltıya ve sonrasında yaşanacaklara kim hayır diyebilir? Kızın, anne ve babası ile tanışmaya gelen damat adayı ailenin beklediğinden çok farklı ise neler olur?

 

Birbirinden eğlenceli skeçler ve çok daha fazlası Pazar akşamı saat 19.45’de Çok Güzel Hareketler 2!

 

 

 

 

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 VİDEOLARI