X
X

Çok Güzel Hareketler 2 - 41. Bölüm özeti

18.02.2020 Tuesday 16:01 (Güncellendi: 18.02.2020 - 16:01)

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak Bahıt’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü ile çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de ekrana geliyor.

Fikret’in annesi Mükerrem’i istemeye gelmişlerdir. Fikret çok sinirlenir ve bu işin olmayacağını söyler. Osman ısrar etse de Fikret’i ikna edemez. Mükerrem oğlu Fikret’e kendisini evlendirmez ise kaçacağını söyler. Sonrasında yaşananlar kahkahalara yol açar. Funda artık evlenmek istediğini Seko’ya söylemiştir. Fakat mahalle bakkalı Bülent kirayı ödemeyemediği için zor durumdadır. Seko Funda’ya yüzük almak yerine bakkal Bülent’in borcunu ödemeye karar verince Seko ve Funda arasında komik diyaloglar yaşanır. Aile fertleri hep birlikte evden çıkar. Fakat anne babalarını atlatıp okuldan kaçan Ahmet Hilmi ve Ayşegül arkadaşları ile gelir.

Ahmet Hilmi ve Batu önce gelir. Ayşegül arkadaşı Ceren’in geldikleri sırada Ahmet Hilmi sesleri duyar ve saklanır. Evi boş zanneden Ayşegül arkadaşı ile planlar yapar. Fakat babanın ve daha sonra annenin gelmesi ile ortalık iyice karışır. Safa çocukluk aşkı Sıdıka ile buluşur. Ondan hoşlandığını söyleyeceği anda Sıdıka’nın biz kardeş gibiyiz demesi üzerine Atakan’ın Sıdıka’dan hoşlandığını söyler. Atakan’ın eşi Zeynep’in gelmesi ile işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümü ile çarşamba akşamı 20.00'de Kanal D’de!

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 VİDEOLARI