X
X

Çok Güzel Hareketler 2 - 66. Bölüm Özeti

18.12.2020 Friday 13:24 (Güncellendi: 18.12.2020 - 13:24)

Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Bu hafta ekrana gelecek olan skeçleri şöyle;

Nejat yıllar önce kız arkadaşının başkası ile evlenmesini kabul edemez ve onu tekrar geri kazanacağına yemin eder. Yıllar sonra karşılaştıklarında Nejat gerçekleri öğrendiğinde şaşkınlığını gizleyemez. Eren babasının motoru ile moto-kurye olarak çalışır. Motorun çalınması ile babasına ne söyleyeceğini bilmediği için annesinden yardım ister. Buğra yılbaşının yaklaşması ile Noel babanın gelmesini ister. Buğra’nın babası ajanstan Noel baba çağırır. Fakat eve birden çok fazla Noel baba gelmesi ile ortalık karışır. Derslerin online eğitime dönmesi ile ailemiz çocukları için evlerini okul ortamına dönüştürmeye çalışır.

Tayanç ve Janset oğulları Gökberk’in garip davranışlarının kimi örnek aldığını bulmaya çalışır. Servis şoförünün eve gelmesi ile her şey ortaya çıkar. Onur babasının kredi kartı ile kız arkadaşına hediye alır. Annesi Hatice’nin kredi kartı ekstresini görmesi ile hediyelerin kendisine alındığını düşünür. Hatice hediyeleri Onur’un kız arkadaşında görünce ortalık karışır. Hasan evlilik yıldönümü için karısı Bahar’a sürpriz yapmak ister. Fakat evlilik yıldönümleri değildir. Hasan tarihleri karıştırmış ve ilk eşi ile olan evlilik yıldönümünde şimdiki eşine sürpriz yapmaya kalkar.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile 20 Aralık Pazar akşamı Kanal D’de...

 

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 VİDEOLARI