X
X

Çok Güzel Hareketler 2 - 9. Bölüm özeti

12.04.2019 Cuma 16:48 (Güncellendi: 12.04.2019 - 16:49)

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

İşte bu haftanın skeçleri:

Safa ve Atakan’ın dış ses yorumuyla bir öğrenci evine konuk olacağız. İki kişinin yaşaması ve okuması için tutulan evin kontrol edilemez kalabalığına çok ama çok güleceksiniz.

Mis gibi kokan bir ziyafet sofrasında misafirler, ne umduğunu ne de bulduğunu yiyebilecek!

Gitmek istediği yere bir türlü varamayan adamın isyanı ve skeç konusu ararken kendilerini gerçek hayatın içinde bulan iki gencin hikayesi haftanın diğer komik skeçleri.

Küçük bir isim karışıklığı ile ortalık öyle bir karışacak ki!

“Çocuklarınızla arkadaş gibi olun” tavsiyesini dinleyen babanın, bunu uygulamasıyla çığırından çıkan olaylar silsilesini kahkahalarla izleyeceksiniz.

Hareket etmek için bir türlü dolmayan dolmuşun yolcuları isyan bayrağını çekmiştir. Hareket için tek bir yolcuya ihtiyaç vardır ve bu yolcu küçük bir sürprizin ta kendisidir.

Yanlış anlaşılmalar, durumu toparlamaya çalışan anneyle baba, ve olayları çok bilinmeyenli denkleme dönüştüren çocuklar! Haftanın son skeci artık bir fenomene dönüşen “Açın Kapıyı”!

Çok Güzel Hareketler 2 - 9. Bölüm Fragmanı - 2

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 VİDEOLARI