X
X

Çok Güzel Hareketler 2 - 4. Bölüm özeti

01.03.2019 Cuma 12:31 (Güncellendi: 07.03.2019 - 10:36)

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Eğlence dolu yepyeni 9 skeç…

Alışveriş çılgınlığında gelinen son noktaya pes diyeceksiniz! Çikolatalı şekerli değil, müzikli, danslı bu bayramlaşmaya bayılacaksınız.

Mahallenin bıçkın delikanlılarından Serkan’ın kız kardeşi, Serkan’ın yakın arkadaşı Fırat’la sevgilidir! Serkan’ın bu acı gerçeği öğrenmesi mahallede tüm dengeleri değiştirir. Sevgilisine doğum günü sürprizi yapmaya hazırlayan genç bakalım ne kadar başarılı olacak?

Bir aile tanışmasında erkeğe sorulabilecek en kritik soru tabii ki “eee ne iş yapıyorsun evladım”dır!  Verilen cevap ise ortamda bomba etkisi yaratır.  

Eski sevgilisi ile barıştırılmak üzere arkadaşları tarafından kafeye getirilen genci ve arkadaşlarını kafede bekleyen sürpriz ne?

Karnesindeki zayıflara rağmen içindeki çalışma azmini yitirmeyen çocuğun mahalle bakkalı tarafından keşfi ve geçen haftaların en beğenilen skeçlerinden birinin devam skeci bu hafta ekranda! Kapı önünde hazin bir bekleyiş içinde olan adam bu kez evine girecektir girmesine de bakın sonra neler olacak?

Birbirinden eğlenceli skeçler ve çok daha fazlası Pazar akşamı saat 19.45’de Çok Güzel Hareketler 2!

 

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 VİDEOLARI