Skip to main content
 

Çok Tatlı! 19 Ağustos 2018 Pazar Özeti

17.08.2018 Cuma 14:40   (Güncellendi: 26.09.2018 Çarşamba 10:34)

Kanal D’nin, sunuculuğunu Buse Varol’un üstlendiği yarışma programı “Çok Tatlı” yeni bölümü ile 19 Ağustos Pazar günü saat 16.30'da ekrana geliyor!

Çok Tatlı! 19 Ağustos 2018 Pazar Özeti

Okulda Uzman psikoloğumuz Aslı Karasaç Özkaya’nın eşlik ettiği çocuklar, bu hafta da hem eğitici hem de eğlendirici oyunlar oynayacaklar.Anne ve babaları ise stüdyoda onların oynadığı oyunlarda verdikleri tepkileri tahmin etmeye çalışacaklar. 

Çok Tatlı! 3. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Çok Tatlı’nın üçüncü bölümünde; Kuzey Kartal Ceylan, annesi Mahpeyker Ceylan ve babası Sinan Ceylan. Ece Elif Gövenç, annesi Arzu Çolak Gövenç, babası Hakan Gövenç. Zeynep Ela Şentürk, Annesi Nurten Şentürk, Babası İzzet Şentürk.. Çok Tatlı! yeni bölümüyle pazar 16.30'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Çok Tatlı’nın üçüncü bölümünde; Kuzey Kartal Ceylan, annesi Mahpeyker Ceylan ve babası Sinan Ceylan. Ece Elif Gövenç, annesi Arzu Çolak Gövenç, babası Hakan Gövenç. Zeynep Ela Şentürk, Annesi Nurten Şentürk, Babası İzzet Şentürk..

Çocuklar kurallara ne kadar uyuyor? Anne ve babaları çocuklarının ne yapıp ne yapmadığını ne kadar tahmin edebiliyor? 

Çok Tatlı! 3. Bölüm Fragmanı

Çok Tatlı! 3. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Çok Tatlı! 3. Bölüm Fragmanı yayında! Birbirinden tatlı çocuklar ve onları iyi tanıdıklarını düşünen ailelerinin yarışına ortak olun!   Hemen izle

Sence Hangisi?

{{question.Title}}