X
X

Doğunun ilk ve tek gençlik festivali "GezginFest Van" 7,8,9 Eylül’de Ada Gevaş İskelesi’nde!

06.09.2018 Perşembe 14:51 (Güncellendi: 06.09.2018 - 15:15)

Dream TV, Dream Türk ve Radyo D’nin medya sponsorluğunu üstlendiği, doğunun ilk ve tek gençlik festivali "GezginFest Van" 7,8,9 Eylül’de Dokuzağaç Köyünde yer alan Ada Gevaş İskelesi’nde gerçekleşecek. 80 binden fazla doğa, kamp ve seyahatseverin buluşacağı GezginFest Van’da 3 günde 22 sanatçı sahne alacak.

Doğu batı kültürünün sosyal etkileşiminin arttırılması amacı ile yola çıkan festival’de Athena, Teoman, Selda Bağcan, Kardeş Türküler, Ezhel, Mnaga, Ahmet Aslan, İlkay Akkaya, Melek Mosso, Can Bonomo, Sena Şener, Shantel, Emir can İğrek, Fatma Turgut, Yener Çevik, Kurtalan Ekspres, Gazapizm, İlyas Yalçıntaş ve Mohsen Nomjoo gibi sanatçılar festival ruhunu yaşamak ve yaşatmak için bir araya gelecek.

Müzik ve eğlence bir arada…

Ulaşımın "Van Ekspresi" ile sağlanacağı ve katılımcılara unutulmayacak bir tecrübe yaşatacak GezginFest Van’da konserlerin yanı sıra; oyunlar, atölyeler, film gösterileri, geri dönüşüm atölyesi, su savaşı, kütüphane, açık mikrofon, yoga, pilates, meditasyon, sabah sporu, robot show, jonglör atölyesi, ateş gösterisi, baloncuk partisi, lunapark, school of samba, Gencer Savaş ile ritim atölyesi ve Jam Session sahnesi gibi etkinliklerle keyifli üç gün yaşanacak.