X
X

Dream Türk’te Deşarj zamanı geldi!

27.12.2022 Salı 10:08 (Güncellendi: 27.12.2022 - 10:08)

Her çarşamba Dream Türk ekranında popüler konuklarıyla izleyenlerin karşısına çıkan Deşarj, 2022 yılının son programıyla yine çok özel bir konuğu ağırlıyor. Hürriyet gazetesi Cumartesi-Pazar eklerinde ünlülerle gündem yaratan röportajlara imza atan gazeteci ve yazar Hakan Gence, 28 Aralık Çarşamba saat 14.00’te Refik Sarıöz’ün sunduğu Deşarj’ın stüdyo konuğu oluyor.

Her çarşamba Dream Türk ekranında popüler konuklarıyla izleyenlerin karşısına çıkan Deşarj, 2022 yılının son programıyla yine çok özel bir konuğu ağırlıyor.

Hürriyet gazetesi Cumartesi-Pazar eklerinde ünlülerle gündem yaratan röportajlara imza atan gazeteci ve yazar Hakan Gence, 28 Aralık Çarşamba saat 14.00’te Refik Sarıöz’ün sunduğu Deşarj’ın stüdyo konuğu oluyor.
Her hafta Hürriyet gazetesinin Cumartesi ve Pazar eklerinde yayınlanan röportajlarıyla, konuklarına yönelttiği sorularıyla çok ses getiren Gence, bu hafta soruları Deşarj’da cevaplıyor…

 

Müzik ve magazin dünyasında yıldızı parlayanlar, zirveye çıkanlar ve çok konuşulanlar… Hepsi Refik Sarıöz ile Deşarj 2022 Özel’de!

Müzik ve yaşama dair tüm konuların konuşulacağı bu programı kaçırmayın…