X
X

Dream Türk’ün müzik ve magazin programı “50 Fifty”de bu hafta!

11.01.2023 Çarşamba 10:09 (Güncellendi: 11.01.2023 - 10:09)

Dream Türk’ün, sunuculuğunu Emel Yalçın’ın, yapımcılığını Noah Entertaintment’ın, genel koordinatörlüğünü ise Suat Yanç’ın üstlendiği çok sevilen eğlence programı “50 Fifty” perşembe günü çok konuşulacak yeni bölümüyle ekrana gelecek.

12 Ocak Perşembe günü yeni bölümü yayınlanacak programda; Sinan Akçıl, İrem Derici ve Erkan Petekkaya röportajları Dream Türk izleyenlerini bekliyor.

Başarılı besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl, yeni projesi “Piyanist 3” için stüdyosunda “50 Fifty”i ağırlarken Akçıl, Emel Yalçın’a çok özel itiraflarda bulunuyor. Başarılı şarkıcı İrem Derici’nin de yer aldığı Sinan Akçıl sohbetindeyse müzik dünyasının sırları açığa çıkıyor…
Ayrıca, Kanal D’nin beğeniyle izlenilen dizisi “O Kız”ın başarılı oyuncusu Erkan Petekkaya’nın “O Kız” dizi setinde “50 Fifty” kameralarını ağırladığı çok özel görüntüler “50 Fifty” izleyenlerini bekliyor. 

Müzik ve yaşama dair tüm konuların konuşulacağı bu programı kaçırmayın…“50 Fifty”, 12 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00’de senin kanalın Dream Türk’te…