X
X

Dünya Kanal D'yi izliyor!

03.04.2016 Pazar 17:00 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Kanal D ’nin yeni yayına giren dizisi ‘Tatlı İntikam’ ve sevilen, beğeni ile Türk izleyicisinin de kalbini kazanmış ‘Hayat Şarkısı’ dizileri MIPTV’nin en beğenilen ve takip edilen dizileri oldu.

 4-7 Nisan tarihleri arasında Cannes’da düzenlenen Dünyanın en büyük içerik ve eğlence dağıtımı etkinliği MIPTV çerçevesinde, dünyanın çeşitli televizyon ve dijital içerik üreticisi firma ve kuruluşlar, dizi, yapım ve içerikleri ile bu etkinlik kapsamında yer alıyor.

Bu etkinliğin öncesinde hazırlanan tanıtım programları kapsamında ise, Kanal D ’nin yeni yayına giren dizisi ‘Tatlı İntikam’ ve sevilen, beğeni ile Türk izleyicisinin de kalbini kazanmış ‘Hayat Şarkısı’ dizileri MIPTV’nin en beğenilen ve takip edilen dizileri oldu.

3 Nisan Cumartesi günü dünyanın çeşitli ülkelerinden gelmiş kuruluşların dizilerinin bu etkinlik kapsamında sektörün önde gelen temsilcileri ile buluşturulduğu özel bir dizi izleme günü gerçekleştiriliyor ve bugün gerçekleşen bu dizi izleme sürecinde ‘Tatlı İntikam’ ve ‘Hayat Şarkısı’ büyük bir beğeni ve izleyici kitlesi ile karşılaştı.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen, televizyon eğlence ve dijital alanda sektörün liderlerini ağırlayan MIPTV kapsamında Tatlı İntikam ve Hayat Şarkısı dizileri tüm yapımlar arasında büyük bir beğeni ile en çok ilgi gören yapımlar arasında yerini aldı. ‘Mipdrama Screenings’ kapsamında özel bir etkinliğin de ev sahipliğini yapan
Kanal D, Fransa ‘da da dizi ve yapımları ile adından en çok söz ettiren televizyon kanalı oldu.