X
X

Canlı yayında avukattan şok eden sözler!

Ece Üner ile Susma programına katılan Nurtaç Canan canlı yayında kendisini öldürmeye çalışan eşinin avukatıyla tartıştı.

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile Susma  yine çarpıcı anlara tanıklık etti. Tüm Türkiye, onu kanıyla yere yazdığı "beni Ragıp vurdu" yazısıyla tanımıştı.

İstanbul Zeytinburnu'nda boşanmak isteyen eşi Nurtaç Canan'a silahla 5 el ateş ederek yaralayan  Ragıp Canan’ın avukatı Yaşar Altürk sözleriyle Ece Üner’i çileden çıkarttı. Altürk, “Ragıp ve Canan ikisi de benim arkadaşımdır. Ragıp, her zaman eşini sevdiğinden bahseder. Gönderdiği bu mektuplar sevgi mektubudur, aşk mektubudur. Kendisine verilen ceza bizce fazla.” dedi. Bu sözler üzerine programın sunucusu Ece Üner, “Sevgiden ve barıştan bahsettiniz. Ben de kendimi 'Neşeli Günler' filminde gibi hissettim. Aynı mektupları mı gördük? Emin olamadım. Ben o mektuplarda pazarlık gördüm.” dedi.

Son olarak Altürk, “Olayın teknik boyutuna girmek istemiyorum. Burada müvekkilimin öldürme gibi bir kastı yok. Bu bir kazadır ve kendisini kaybetmesinin sonucudur. Ragıp Canan, aile birliğini korumak için Nurtaç Canan’ı vurdu.” şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR