X
X

Dehşet Gecesi

Orjinal adı TRANSGRESSION olan Dehşet Gecesi filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Dehşet Gecesi oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Elena ile Matthew hayatlarının en zor gecesini yaşamak üzeredirler. Dört hırsız bir şekilde çiftin evine girmeyi başarır. Bundan sonrası bir gece boyunca sürecek bir ölüm kalım mücadelesidir.

Total Recall”, “Terminator Salvation” gibi filmlerden hatırlayacağınız, Hollywood’un usta aktörü Michael Ironside’a özellikle “Il Postino” filminde güzelliğiyle seyirciyi büyüleyen, ardından da “The World is not Enough”da Bond kızı olarak karşımıza çıkan Maria Grazia Cucinotta eşlik ediyor. Filmin bir sürprizi de Javier Bardem’in kardeşi Carlos Bardem.

YÖNETMEN: ENRIC ALBERICH

OYUNCULAR: MICHEAL IRONSIDE (Ice Soldiers), CARLOS BARDEM (Vioplet), MARIA GRAZIA CUCINOTTA (La Moglie Del Sarto), FABIO FULCO (Die)

FİRMA: STEALTH, İSPANYA  2011