X
X

Dehşet Gemisi

Orjinal adı THE WATERMEN olan Dehşet Gemisi filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Dehşet Gemisi oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Genç ve güzel bir oyuncu kadrosuyla çekilen film Teen Slasher tarzı filmlere iyi bir örnek.

Kızlı, erkekli zengin bir grup genç, milyon dolarlık bir yatla açık denize balık avına çıkarlar. Amaç hem balık avlamak hem de hoşça vakit geçirmektir. Ama hesapta olmayan bir elektrik yangını hem yatın tüm elektrik sistemini hem de motorunu bozunca açıkdenizde tek başlarına kalırlar. Üstelik onlara tek yardım edebilecek olanlar aynı zamanda onları öldürmek istemektedirler.

YÖNETMEN: MATT LOCKHART

OYUNCULAR: JASON MEWES, LUKE GULDAN, TYLER JOHNSON

FİRMA: SPOTLIGHT, ABD-2011