X
X

Hayalet Kurtarma Operasyonu

Orjinal adı GREAT GHOST RESCUE olan Hayalet Kurtarma Operasyonu filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Hayalet Kurtarma Operasyonu oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

1973 yılında geçen film, rock tarihindeki en tuhaf ve eğlenceli hikâyelerden birini beyazperdeye taşıyor…

Eva Ibbotson’un aynı adlı romanından uyarlanan The Great Ghost Rescue, Harry Potter ve Adams Ailesi’nin bir sentezi… Filmin kahramanı bir kasaba hayaleti Humprey. Humprey’nin büyük bir sorunu vardır: Ailesi evlerinden kovulmuştur ve şimdi ortalıkta dolaşacak yeni bir yere ihtiyaç duymaktadır.

Ama Humprey ve ailesi, eski şatolar turistler için lüks otellere dönüştürüldüğünden tüm hayaletlerin buralardan kovulduğunu görürler… Humprey bir şeyler yapılması gerektiğini anlar ve harekete geçer.

Yer yer korku unsurları taşıyan ama genel olarak çok eğlenceli olan film, bize asıl korkulması gerekenin hayaletler değil insanlar olduğunu anlatıyor.

YÖNETMEN: YANN SAMUELL (La Guerre Des Boutons, My Sassy Girl)

OYUNCU: JASON ISAACS (TV Series Awake, Abduction), EMMA FIELDING (The Other Man), GEORGIA GROOME (The Holding), TOBY HALL

FİRMA: ODDLOT, İNGİLTERE 2011