X
X

Hayatımın En Kötü Gecesi

Orjinal adı WALK OF SHAME olan Hayatımın En Kötü Gecesi filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Hayatımın En Kötü Gecesi oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Meghan, L.A.’de yaşayan 30’larının başında, sıradan bir haber spikeridir. Ve daha iyi bir televizyon kanalına geçmenin arifesindedir.

Nişanlısının kendisini aldattığını henüz öğrenmişken, terfii alamadığının haberiyle yıkılır. Arkadaşları Meghan’ı neşelendirmek için onu “çılgın” bir partiye götürmeye karar verirler. Burada Meghan, karakterinin çok dışında bir hal alır ve gece kulübünde kafayı iyice bularak barmen Gordon’la flört etmeye başlar.

Ertesi sabah uyandığında Gordon’ın evindedir. Bir gecelik ilişki yaşanmıştır. Ne cüzdanını ne de cep telefonunu bulamayan Megan, sabit hattan cep telefonuna gelen sesli mesajı kontrol eder. Yapımcısı bir mesaj bırakmıştır. İstediği terfii gerçekleşecek gibi görünmektedir, tabii haber merkezine zamanında yetişebilirse...

YÖNETMEN: STEVE BRILL (Mr. Deeds, Without A Paddle)

OYUNCU: ELIZABETH BANKS (The Hunger Games Series, Pitch Perfect 2), JAMES MARSDEN (The Loft, Nailed)

FİRMA: Lakeshore, ABD 2014