X
X

İntihar Çetesi

Orjinal adı DEMONS NEVER DIE olan İntihar Çetesi filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! İntihar Çetesi oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Aynı okulda okuyan 8 sorunlu genç… Topluca intihar etmeye karar verirler. İçlerinden ilk olarak Amber (Tulisa Costostavlos) intihar eder. Ama diğer gençlerin hayatlarında ortaya çıkan gelişmeler fikirlerini değiştirmelerine sebep olacaktır.

Yaşamak güzeldir ne de olsa. Ama bir seri katil, onların karar verip de yapmadıklarını yapmaya başlar. Gençler birer birer vahşice öldürülürler. Olayı çözmekle görevli 2 polis memuru bir türlü katili yakalayamazlar. Katil kimdir. Özellikle Archie rolünde izlediğimiz Robert Sheenan (TV Misfits, Season Of The Witch) ve Jasmine olarak karşımıza çıkan Jennie Jacques’in (Truth or Dare) sürükledikleri film SCREAM  filmlerinden de izler taşıyan başarılı bir Teen Slasher.

YÖNETMEN: ARJUN ROSE

OYUNCU: ROBERT SHEENAN (Misfits TV Series, Season Of The Witch), JENNIE JACQUES (Truth Or Dare), EMMA RIGBY (Prisoners Wives TV Series)

FİRMA: TF1, ABD 2012