X
X

Kirli Oyun

Orjinal adı DIRTY LITTLE TRICK olan Kirli Oyun filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Kirli Oyun oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Zararsız ve mütevazi bir bekâr olan Michael (Dean Cain), yolda giderken otostop çeken genç ve güzel Sarah’ı (Christie Burson) arabasına alır. Bu seksi ve sert kadın, Michael’ın kanına girecek ve onu cinayet, para ve seks etrafında dönen bir oyunun içine sürükleyecektir.

Sarah’a yardım etme mecburiyeti hisseden Michael, arabayla şehre geri dönmeye ikna olur. Sarah yolculuk esnasında onu hor gören erkek arkadaşının onu terk ettiğini ve yol ortasında  bıraktığını anlatır. Michael, beş kuruş parası ve kalacak yeri olmayan Sarah’a evinde kalabileceğini söyler. Gecenin ilerleyen saatlerinde Sarah, Micheal’ı baştan çıkaracaktır…

YÖNETMEN: BRIAN SKIBA (Slaughter Creek)

OYUNCU: DEAN CAIN (TV Series Lois & Clark), CHRISTIE BURSON (Beyond The Mat, Miss March), MICHAEL MADSEN (Vice, Kill Bill)

FİRMA: SPOTLIGHT, ABD 2011