X
X

Sır

Orjinal adı TALL MAN olan Sır filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Sır oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Küçük çocukların birer birer kaybolduğu bir Amerikan kasabası…

Amerika’da yoksul bir kasaba. Fabrikalar kapanmış. Son olarak da maden ocağı kapısına kilit vurmuş. İnsanlar işsiz. Bu zor koşullarda Julia Denning (Jessica Biel) adında bir hastabakıcı, elinden geldiğince sağlık kliniğini ayakta tutmaya, kasabalılara yardımcı olmaya çalışıyor. Kasaba, medyanın da takibindedir. Çünkü bu kasabada ardı ardına çocuklar kayboluyor. Yerel polis olayları çözmekte yetersiz kalır. Kasabalılar bu çocuk kaçırmaların ardında dev bir adamın olduğunu kulaktan kulağa fısıldıyor. Julia’nın da 5 yaşlarında bir oğlu var. Yoksa sıra onda mı? The Tall Man’de başrol son zamanların popüler yıldızlarından Jessica Biel. Justin Timberlake’le olan ilişkisi ve mankenlik geçmişi sayesinde medyada çok sık yer bulan bir aktris. “I Know Pronounce You Chuck and Larry” filmiyle çıkış yakalayan ardından “The Illusionist”te göz dolduran genç yıldız birçok derginin en güzeller listelerinde de yer alan bir isim.

YÖNETMEN: PASCAL LAUGIER (Martyrs)

OYUNCULAR: JESSICA BIEL (Truth About Emanuel, Hitchcock), JODELLE FERLAND (Midnight Stallion), STEPHEN McHATTIE (The Art Of The Steal)

FİRMA: SND, FRANSA, ABD, KANADA- 2012