X
X

Selma Ateş'in evinden püf noktaları

01.06.2015 Monday 14:45 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

31 Ocak Cuma günü mutfağını yenilediğimiz Selma Ateş'in evindeki çalışmamızdan, izleyicilerimize özel "Püf Noktaları"

GERGİ TAVAN
HEM AYDINLATMA HEM DE DEKORATİF ÇÖZÜM SUNAN GERGİ TAVAN SİSTEMİ SUDAN VE NEMDEN ETKİLENMEDİĞİ GİBİ OLDUKÇA KOLAY TEMİZLENİR
TEZGAH
MUTFAK TEZGAHLARININ HER ŞEYDEN ÖNCE DAYANIKLI OLMASI GEREKİR. YANMAZ VE ÇİZİLMEZ ÖZELLİKLERİYLE TEZGAHLAR OLDUKÇA KULLANIŞLIDIR.
PARKE
MUTFAĞINIZDA RUTUBET VARSA SARARMA, ÇÜRÜME, ÇATLAMA GİBİ SORUNLAR YAŞAMAMAK İÇİN SUDAN ETKİLENMEYEN PARKE KULLANABİLİRSİNİZ.
SERAMİK-
SERAMİKLER HERHANGİ BİR KİMYASAL MADDE KULLANMADAN RAHATLIKLA TEMİZLİK YAPABİLİR VE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KULLANACAĞINIZ ÜRÜNLERDİR.
PERDE
ZEBRA STOR PERDELER HEM TÜL HEM FON PERDE OLMA ÖZELLİĞİNİN YANINDA FARKLI RENK VE DESENLERLE MUTFAĞINIZIN ŞIKLIĞINI ARTTIRIR.
AYDINLATMA
KLASİK AVİZELER YENİDEN MODA ARTIK SALON VE MUTFAKLARINIZDA RENGARENK TAŞLI AVİZELER KULLANABİLİRSİNİZ.
DOLAP KABİNİ
ELİ MATKAP VE TORNAVİDA TUTAN HERKESİN RAHATLIKLA MONTAJINI YAPABİLECEĞİ MODÜLER DOLAP KABİNLERİ EKONOMİNİZE DE YARDIMCI OLUR.
DUVAR PANELİ
SINIRSIZ RENK VE MODEL SEÇENEĞİYLE UYGULANDIĞI ALANLARA DEĞER KATAN DEKORATİF DUVAR PANELLERİ AYNI ZAMANDA YALITIMA DA YARDIMCI OLUR.
ANKASTRE
ANKASTRE ÜRÜNLERİNİZİ SEÇERKEN ÖZELLİKLE TEMİZLEME KOLAYLIĞINA EMNİYETİNE PERFORMANSINA VE MUTFAĞINIZLA OLAN UYUMUNA DİKKAT ETMENİZ GEREKMEKTEDİR

EVIM ŞAHANE VİDEOLARI