X
X

Ferhat Göçer Evinde Verdiği Konserle Moral Oldu!

24.03.2020 Salı 14:09 (Güncellendi: 24.03.2020 - 14:09)

Demirören Medya’nın ‘evde kal’ çağrısını daha geniş kilelere ulaştırmak için yaptığı ev konserlerinin ilk konuğu Ferhat Göçer oldu. Bir hekim olarak Koronavirüs hakkında konuşan Ferhat Göçer en sevilen şarkılarını gitarıyla seslendirdi. Göçer’i 3 farklı kanaldan 100 bin kişi izledi.

Türkiye’nin Koronavirüs (Covid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya’nın başlattığı "#EvdeKalMuzikleKal" projesinin konuğu Ferhat Göçer oldu. Ferhat Göçer kendisi gibi evinde olan 100 bin sosyal medya kullanıcısı ile Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube kanallarında yaptığı canlı yayınlarla buluştu.

"Yıllarım Gitti", "Cennet" gibi şarkılarını seslendiren Ferhat Göçer, evde kalmanın gerektiği bu süreci dünyanın daha iyi bir yer olması için durup düşünülmesi gereken bir zaman olduğuna dikkati çekti. Göçer, "Koronavirüs aslında bir salgın değil aynı zamanda insanlık sınavıdır. Ülkeler aynı sorunun çözümü için çalışıyor" dedi.

Ferhat Göçer, meslektaşı olan sağlık çalışanlarını ve zorunlu olarak çalışan personelleri de unutmadı. Göçer, "Bütün zorunlu çalışanlara teşekkür ediyorum" dedi.