X
X

"Galip Derviş" 21 Mart'ta Kanal D'de başlıyor!

08.03.2013 Cuma 11:41 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Geri sayım başladı.

Kanal D’nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke,Orhan Güner ve Ersin Korkut’un oynadıkları “Galip Derviş” adlı, yeni komedi polisiye dizisi, 21 Mart Perşembe günü başlıyor.
 
Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” uyarlaması
Amerika’da 2002 - 2009 yılları arasında 8 sezon yayınlanan ve izlenme rekorları kıran, Andy Breckman’ın yaratıcısı olduğu, NBC Universal’in  fenomen dizisi, Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinin uyarlaması olan “Galip Derviş”, 21Mart Perşembe günü Kanal D’de başlıyor.NBC Universal’dan format hakları satın alınan  “Galip Derviş”, her bölümü kahkaha ve macera dolu olan, harika bir komedi polisiye dizisi.

 
Engin Günaydın’ın “Galip Derviş”, Algı Eke’nin “Hülya”, Orhan Güner’in “Başkomiser İzzet” ve Ersin Korkut’un da “Komiser Ahmet” karakterlerini canlandırdıkları dizinin başkahramanı, eski bir komiser olan ve obsesif kompulsif kişilik bozukluğu nedeni ile açığa alınan Galip Derviş.
 
Milyonların yeni ekran tutkusu olmaya aday olan dizinin yönetmenliğini Barış Pirhasan, senaryo uyarlamasını Ahmet Saatçioğlu yapıyor, yapımını da Barakuda Film üstleniyor.