X
X

28.bölüm

06.07.2010 Tuesday 17:20 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Ekip, bir cinayeti araştırıyor

Ekip, bir cinayeti araştırıyor 

Organize Şube Ekibi, öldürülen genç bir kızın, gizemli cinayetini araştırıyor.
Ekip, genç bir kızın gizemli cinayetini araştırmaktadır. Eski bir manken olan Yeşim’in cesedi boş bir arazide bulunur. Hepsi birbirini suçlayan şüpheliler, teker teker mercek altına yatırılır. Bir mafya lideri, bir şarkıcı, bir menejer ve aristokrat bir ailenin oğlundan oluşan şüpheliler listesi daraldıkça tüyler ürperten cinayetin hikayesi yavaş yavaş ortaya çıkar. Ekip, gerçek katili bulduğunda büyük bir sürprizle karşılaşır.
Yağmur ve Alev, Yağmur’un eski evinde buldukları silahı araştırmaya başlarlar. Karşılarına çıkan ipuçları, onları Yusuf’a bir adım daha yaklaştırır. Sonunda ellerindeki delilleri savcıya götürmeye karar verirler. Ancak bu sandıkları kadar kolay olmaz. Sürpriz bir baskına uğrayan kızları son anda yine sürpriz bir isim kurtaracaktır.
Akasya’nın doğum günü partisi, Akasya ve Yavuz’u uzun zaman sonra bir araya getirir. Partiye Akasya’dan daha hevesli olan Pınar, Yavuz’la iletişim kurmanın yollarını arar. Alev’in Yağmur’la birlikte Aslan’dan gizli işler çevirmesi, ikili arasındaki gerginliği artırmaktadır. Herkesi bir araya getiren doğumgünü partisinde üçüncü kişiler, çiftler arasında gergin zamanlar yaşanmasına yol açar.