X
X

Nursel Ergin, çocukluğu ile ilgili ilk kez Gelinim Mutfakta ’da konuştu!

29.11.2022 Salı 12:06 (Güncellendi: 29.11.2022 - 12:06)

Kanal D’nin hafta içi her gün izleyicisiyle buluşan efsane yarışma programı Gelinim Mutfakta ’ya bu kez, Nursel Ergin’in açıklamaları damga vurdu. Yetimhanede büyümek zorunda kalmış olan sevilen isim yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı.

Yaşadıklarını “çok acı” olarak nitelendiren Ergin, tüm yarışmacıları gözyaşlarına boğdu…“Ben annemi hiç tanımadım ve hep çok eksik kaldım.”

Annesini hiç tanımadığını dile getiren Nursel Ergin:

“Bunu ilk defa bu kadar açık anlatmış olayım, bana ne oldu diye…Annem ve babam ayrılmışlar, ben 1 abim ise 2 yaşında… Annem bizi almaya çalışmış ama anne tarafı istememiş. Bu sefer annem geri dönmüş bu kez de baba tarafım annemi istememiş. Bizi bir sürü kişi istemesine rağmen babam bizi alıp yuvaya götürmüş. Ben annemi hiç tanımadım. İçimde sürekli bir kor… Benim annem kim? Ben acaba anneme mi benziyorum, babama mı benziyorum? Beni kim doğurmuş çok merak ettim gerçekten. Ben dedim annemi bulacağım buldum da… Afyon’da yaşıyor, evlenmiş bir sürü de çocuğu olmuş, bizi unutmuş. Sonra beni görünce düştü bayıldı, bayılınca daha çok kızdım. Çünkü ben onun daha güçlü bir kadın olmasını isterdim. Ama aramızda hiçbir elektrik olmadı. Sanki hiçbir şey olmamış gibi… Sonra annem bana bizimle kalmak istediğini söyledi ama bir sürü çocuğu vardı ve ben bir kez daha çok kızdım anneme…Çünkü bu kez de diğer çocuklarını bırakacaktı. Çok alışmış çocuk bırakmaya…O an benim için annem bitti. Çünkü annelik bir armağan ve çocuklarına sahip çıkacaksın. Ama ben çok eksik kaldım. Yaşadıklarımı nasıl silebilir benim annem silemez ki, bazı şeyler büyüdükçe düzelir dedim düzelmedi daha da büyüdü. Bizim için yapılacak hiçbir şey yok biz mağdur edilen çocuklarımız maalesef…” dedi. 

Nursel Ergin’in bu açıklamaları kendisi dahil stüdyodaki herkesi gözyaşlarına boğdu.

Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D’de…

GELINIM MUTFAKTA VİDEOLARI