X
X

“Bayraktar Hoca ile Kur’ân-ı Kerîm’i Anlamak” her sahur vakti Kanal D’de!

15.06.2015 Pazartesi 12:19 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı’nın anlatımı ve Yrd.Doç.Dr Kamil Yaşaroğlu’nun moderatörlüğünde “Bayraktar Hoca ile Kur’ân-ı Kerîm’i Anlamak” her sahur vakti Kanal D’de.

Kanal D’de, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu Yardımcı Doçent Dr. Kamil Yaşaroğlu ve İlahiyat Profesörü Bayraktar Bayraklı Hoca’nın yaptığı, Kur’ân-ı Kerîm’in cüz cüz tefsir edileceği program “Bayraktar Hoca ile Kur’ân-ı Kerîm’i Anlamak” Ramazan ayında sahur sofralarına misafir olmaya geliyor.

İslam ilmi ve Kur’ân tefsiri ile ilgili birçok eseri bulunan İlahiyat profesörü Bayraktar Bayraklı, Kur’an-ı Kerim’i cüz cüz tefsir edip tüm izleyenleri aydınlatırken, seyircilerden gelen sorulara da cevaplar verecek. 30 cüzde yer alan konuların günümüzde ve gelecekte nasıl anlaşılması ve uygulanması gerektiği, ayetlerde geçen kıssalardan alınacak dersler ve peygamberlerin duaları da programın diğer konuları arasında yer alıyor.

Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı’nın anlatımı ve Yrd.Doç.Dr Kamil Yaşaroğlu’nun moderatörlüğünde “Bayraktar Hoca ile Kur’ân-ı Kerîm’i Anlamak” her sahur vakti Kanal D’de