X
X

D Smart'tan Dev İşbirliği

08.01.2016 Cuma 17:34 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

D-Smart, Twentieth Century Fox Television’ın yeni filmlerinin ilk ve tek adresi oldu.

Dijital yayıncılığın önde gelen isimlerinden D Smart, Hollywood’un en başarılı stüdyolarından biri olan Twentieth Century Fox Television Distribution ile uzun soluklu bir film anlaşmasına imza attı.

Adından çok söz ettirecek olan bu işbirliği kapsamında Twentieth Century Fox’un birbirinden iddialı yapımları D-Smart aboneleriyle buluşuyor, 2015 yılının en çok ses getiren yapımlarından olan Kingsman: The Secret Service adlı film  Ocak ayında D-Smart ekranlarında olacak.

Tüm zamanların en çok hasılatına sahip, 3 Oscar ödüllü “Avatar”’ın, en başarılı franchise’larından “Planet of the Apes”in (Maymunlar Gezegeni)”, sinema tarihinin unutulmaz klasiklerinin; ödüllü ve gişe rekortmeni filmlerin dağıtımcısı olan Twentieth Century Fox’un, önümüzdeki yıllara damgasını vuracak yeni filmleri de sinemalardan hemen sonra sadece D-Smart platformunda seyirciyle buluşacak.

D-Smart aboneleri en yeni Fox filmleriyle birlikte beyaz perdenin ödüllü ve modern klasiklerini de HD keyfiyle, D-Smart Sinema kanallarının yanı sıra tablet, bilgisayar, cep telefonları ve akıllı televizyonlar aracılığı ile D-Smart’a ait dijital servisler üzerinden de diledikleri zaman izleyebilecekler. 3D özelliği taşıyan filmleri de bu ayrıcalıkla izleme şansını yakalayacaklar.

Film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam ve spor kanalları ile zengin bir içeriğe sahip olan D Smart, bugün 2 milyondan fazla haneye televizyon ve internet hizmeti sunmaktadır.