X
X

Kanal D, Youtube'ta rekor kırdı!

03.02.2016 Çarşamba 17:16 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Kanal D, Youtube'ta 500 bin aboneyi geçerek, sektör kanalları arasında en çok abonesi olan televizyon kanalı olmayı başardı.

Türkiye'nin kanalı Kanal D, Youtube'ta içeriklerini paylaştığı kanalında 500 bin aboneyi geçerek, bu zamana kadar Türkiye'de en çok abonesi olan televizyon kanalı olurken, başarılarına bir yenisini daha kattı. Bu başarı, hizmet sağlayıcısı Youtube tarafından da takdir ile karşılanarak, Kanal D'ye motivasyon ve teşekkür plaketi sunuldu.

https://www.youtube.com/KanalD adresinden ulaşılabilen Youtube Kanal D kanalındaki içerikler 678 milyon kez izlenirken, 2 milyon 258 bin beğeni aldı. Televizyonun yanı sıra dijital platformlardaki başarıları ile kullanıcının beğenisini kazanan Kanal D, zengin ve sevilen içeriklerini playlistler halinde sunarak, abonelerinin istediğini hızlı ve kolay bulmasına da imkan sağlıyor.


Bunları biliyor muydunuz?

https://www.youtube.com/KanalD kanalına yüklenen içeriklerin izlenme süresi, toplamda 2 bin 767 yıllık bir zamana denk geliyor.

https://www.youtube.com/KanalD kanalına yüklenen içerikler, kullanıcılar tarafından diğer sosyal medya alanlarında 1 milyon 183 bin kez paylaşıldı.