X
X

Kanal D'de yeni Haziran

01.06.2015 Pazartesi 12:51 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Macera, heyecan ve sürprizlerle dolu bir ekran! Kanal D'nin yaz ekranında yepyeni diziler, sevilen programlar ve heyecan dolu bir yarış sizlerle olacak.

Sıcak yaz akşamlarınız aşk, heyecan ve macera dolu dizilerle Kanal D’de daha da renklenecek. “Güneşin Kızları”, “Yaz’ın Öyküsü”, “Kalbim Ege’de Kaldı” isimli usta oyuncularla genç yetenekleri buluşturan 3 yeni dizi ve yeni bölümleriyle merakla beklenen “Beş Kardeş” Haziran ayında izleyiciyle buluşacak. Kanal D’nin fenomen yarışması, çoşku, samimiyet, heyecan ile eğlencenin tek adresi, ünü sınırlarımızı aşan “Ben Bilmem Eşim Bilir” İlker Ayrık’ın sevilen sunumu ve sürprizlerle yaz ekranında da sizlerle olacak.

Ve bu yazın diğer büyük sürprizi sporseverler için: Dünya devleri ile futbol çoşkusu. Barcelona’dan Manchester United’a, Real Madrid’ten Roma’ya dünya devi takımlar, yepyeni kadroları ile Kanal D ekranlarına gelecek. Kanal D izleyicileri 11 Temmuz’da başlayacak ve 1 ay sürecek Uluslararası Şampiyonlar Kupası’nda Messi’yi, Neymar’ı, İbrahimoviç’i ve daha birçok yıldız ismi Kanal D ekranlarında izleme şansı bulacaklar.

İşte Kanal D’nin tüm yeni dizilerinin hikayeleri, oyuncuları ve içerikleri;

GÜNEŞİN KIZLARI / YENİ DİZİ

Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesi'nin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım                         : Süreç Filmcilik 

Yapımcı                      : İnci Gündoğdu, İsmail Gündoğdu

Uygulayıcı Yapımcı     : Akın Topuz

Yönetmen                   : Sadullah Celen

Senaryo                      : Deniz Dargı, Cenk Boğatur 

Görüntü Yönetmeni    : Yalçın Yadel

Sanat Yönetmeni        : Hasan Doğan 

Oyuncular                   : Emre Kınay (Haluk), Evrim Alasya (Güneş), Tolga Sarıtaş (Ali), Burcu Özberk (Nazlı), Berk Atan (Savaş), Hande Erçel (Selin), Miray Akay (Peri), Meltem Gülenç (Rana), Funda İlhan (Sevilay), Teoman Kumbaracıbaşı (Ahmet), Süreyya Güzel (İnci), İrem Helvacıoğlu (Tuğçe),Sarpcan Köroğlu (Emre), Kanat Heparı (Mert), Sarper Arda (Can)

 

KALBİM EGE'DE KALDI / YENİ DİZİ 

Tesadüfler sonucu bir araya gelen, iki zıt kutup, Zeliş ve Mustafa’nın ortak çok büyük bir noktaları vardır; Iraz Nene.

Iraz Nene, 1970 Yılı Gediz Depremi’nde evlat edindiği iki kızı büyüyünce iki delikanlı ile evlendirir. Ancak iki bacanak günün birinde birbirlerine düşman olurlar. Nedeni ise paradır. Zeliş ve Mustafa da bu iki düşman ailenin çocuklarıdır. Iraz Nene’ nin bu düşmanlığa son verecek, iki gencin mutluluğunu sağlayacak bir fikri vardır. O da Zeliş ve Mustafa’nın evlenmesidir. Iraz Nene böylece tüm mirasını da Zeliş ve Mustafa’ ya bırakacaktır. Formalite evliliği yapan Mustafa ve Zeliş birbirlerini boşanmaya ikna etmek için karşılıklı akıl almaz oyunlar oynarlar. Ta ki Yaman Eryaman köye gelene kadar. Zeliş ve Yaman arasında başlayan aşk sonucunda Mustafa gerçeği anlayacak, Zeliş’i kendine geri döndürmek için büyük bir mücadele verecektir. Zeliş ise kocası ve yıllarca hayallerini süsleyen patronu Yaman arasında kalacaktır.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım                                     : Limon Film

Yapımcı                                  : Hayri Aslan

Uygulayıcı Yapımcı                 : Faruk Uçan

Yönetmen                               : Ömer Uğur – Eray Koçak

Senaryo                                  : Gül Abus Semerci

Görüntü Yönetmeni                : Tolga Çetin

Sanat Yönetmeni                    : Gizem Şahin

Oyuncular                               : Alper Saldıran (Mustafa), Oya Unustası(Zeliş), Eren Hacısalihoğlu( Yaman), Celile Toyon(Iraz Nene), Şerif Erol(Osman Gıpgıp), Aslı Omağ (Hatice Gıpgıp), Şebnem Doğruer (Emine Kürük), Serhat Özcan (Ali Kürük), Süha Çağrıcı (Hakan Gıpgıp), Nehir Akkoç (Meryem Gıpgıp), Lemi Filozof (Cabbar Gıpgıp), Neşem Akan (Halide Gıpgıp), Yeliz Akkaya (Fatmanaz Kürük),Selin İleri (Elifsu Kürük), Özge Sarıtaş (Naile), Leyla Göksün(Filiz), Onur Özaydın(Erdinç), Ceylin Yüksek(Gülüş), Yağız Yeşiltepe(Rıza), Atilla Karagöz(Muhtar), Deniz Yağcı(Kahveci Mahmuh), Yiğit Pembe(Memoş), Yiğit Gültekin(Çaycı)

 

YAZ’IN ÖYKÜSÜ / YENİ DİZİ

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük isteği özgürleşip kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayalleri, isteğinin çok dışında gerçekleşir.  İşlerin karmakarışık olduğu bir dönemde Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut  ve babası Mert’le  tanışır. Umut ve Mert de tıpkı Yaz gibi,senelerdir birbirlerinden habersiz yaşamışlardır. Başta anne ve babasını kabullenmekte zorlanan Yaz, zaman geçtikçe onlarla aile olabilmek için elinden gelen yapacaktır.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım​​​​                                     : D Yapım

Yapımcı                                  ​​: E. Ayşe Durmaz

Uygulayıcı Yapımcı    ​            : Ayşıl Tay

Yönetmen​​​                              : Yağız Alp Akaydın

Senaryo                                 ​​: İlker Arslan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur, Gamze Arslan

Görüntü Yönetmeni               : Kemal Sözen

Sanat Yönetmeni​                   : Murat Güney

Oyuncular                              ​​: Vildan Atasever (Umut), Tansel Öngel (Mert), Ece Çeşmioğlu (Yaz), Çağdaş Onur Öztürk (Tunç), Tuğçe Açıkgöz (Ekim), Tarık Ündüz (Ferhat), Deniz Gürzumar (Caner), Ayşegül İşsever (Nevra), Zühtü Erkan (Doğu), İncilay Şahin (Saniye), Zehra Daştan (Armağan), Elit Çam (Selin), Zeynep Kaçar (Peri), Burcu Ergenekon (Türkan) ve Gönül Ülkü (Parla)

 

BEŞ KARDEŞ / YERLİ DİZİ

Balıkçı Sait, Gazeteci Nazım, İmam Turgut, Bodyguard Orhan ve Hayta kardeş Aziz.

Başeğmez Kardeşler’ in hikayeleri kaldığı yerden devam ediyor.

Sait, kalbini kırdığı Canan’ı tekrar evliliğe ikna etmeye çalışacak, Turgut imamlıktan azade olup hayata yeniden başlayacak, Nazım bir türlü uyuşamadığı sisteme inat kendi gazetesini kuracak, Orhan bodyguardlıktan çıkıp hayallerinin mesleğinin, şarkıcılığın peşine düşecek, küçük kardeş Aziz ise istemeden karanlık işlerin içine girecektir.Kendi ardını zor toplayan Sait, dört kardeşinin arkasını toplama telaşında Canan’la evlenmeye çabalayacak. Canan’la arasını düzeltmeye her yaklaştığında, dört kardeşin başına olmadık işler gelecek ve Sait evlilik yolunda tekrar başladığı yere dönecektir.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım                       : Ay Yapım

Yapımcı                    : Kerem Çatay

Yönetmen                 : Onur Ünlü

Senaryo                    : Onur Ünlü

Müzik                        : Toygar Işıklı

İdari Yapımcı            :Yamaç Okur

Görüntü Yönetmeni  : Hakan Okumuş

Sanat Yönetmeni      : Hasan Doğan

Oyuncular: Serkan Keskin (Sait), Osman Sonant (Orhan), Tansu Biçer (Turgut), Nadir Sarıbacak (Nazım), Fatih Artman (Aziz), Nihal Yalçın (Canan), Melisa Sözen (Fahriye), Serdar Orçin (Kudret), Ayşen Gruda (Mukadder), Köksal Engür (Osman Amca), Merve Ateş (Melike), Ece Dizdar (Şevval), Ahmet Kaynak (Taşkın), Eren Şahin (Birol), Kuzey Yücehan (Hasan), Serhat Talay (Hakkı), Zeynep Kızıltan (Yasemin), Gizem Erdem (Deniz), Vedat Erincin (kahya), Merve Dizdar (Fatma), Bahar Selvi (Sema), Sabriye Kara (Asiye), Ercü Turan (Şehsuvar), Banu Fotocan (Necla), Erşan Utku Ölmez (Efkan), Tevfik Yapıcı (İrfan)

 

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR / YARIŞMA 

İlker Ayrık’ın sunumuyla ekrana gelen  “Ben Bilmem Eşim Bilir”, birbirinden eğlenceli ve yepyeni oyunları, yepyeni bölümleri ve yepyeni sürprizleri ile yaz boyunca evli çiftleri, nişanlıları, sevgilileri yarıştırmaya devam edecek.

 

ULUSLARARASI ŞAMPİYONLAR KUPASI 

Bu yaz futbolun çoşkusu Kanal D’de yaşanacak. Dünyanın dev takımları yeni sezona yeni kadroları ile Kanal D ekranlarında girecek.

BARCELONA, REAL MADRİD, CHELSEA, MANCHESTER UNİTED, MANCHESTER CİTY, PSG, BENFİCA, İNTER, ROMA, MİLAN, FİORENTİNA VE AMERİKA TAKIMLARI LA GALAXY, NEW YORK RED BULLS, SAN JOSE , CLUB AMERİCA.

11 Temmuz’da başlayacak ve 1 Ay sürecek “Uluslararası Şampiyonlar Kupası” 4 kıtada oynanacak maçlarla futbolun özlemini Kanal D’de giderecek.

MESSİ – NEYMAR – İBRAHİMOVİÇ – RONALDO – ROONEY – SUAREZ – FABREGAS – AGUERRO –BENZEMA – G.BALE – HAZARD – Dİ MARİA – DZEKO  VE SALİH UÇAN…

Bu yıldızlar, 1 ay boyunca Kanal D ekranlarında olacak.