X
X

Aksel'den büyük açık!

16.12.2013 Pazartesi 14:07 (Güncellendi: 10.12.2020 - 18:10)

Ufuk, Aksel'i zayıf noktasından yakalıyor.

Güneşi Beklerken'in 24. bölümünde, Zeynep kendiyle savaşırken, Kerem ondan uzak durma kararı alıyor. Aksel ise, Kerem'in yakınlarında dolaşmaya devam ederken, bir çift göz onu yakından takip ediyor.
 
Güneşi Beklerken'in bu bölümünde;
 
Kerem’in itirafı Zeynep’i şok eder. Kerem ise aylardır içinde sakladığı büyük bir yükten kurtulmuştur. Fakat aynı şey, ne Barış ne de Melis için geçerli değildir. Barış terk edilmenin acısını yaşarken, Melis utancından yerin dibine girer. Onu eve hiç ummadık bir isim bırakır ve teselli etmeye çalışır. Barış, her zaman ki gibi Kerem’e gelir ve ondan yardım ister. Zeynep’in Barış’ı terk ettiğini öğrenen Kerem, buna kendi itirafının neden olduğunu düşünür. Fakat Barış kolay vazgeçecek gibi değildir. Zeynep’in gönlünü kazanmak için her yolu deneyecektir.
 
Zeynep’teki değişiklik Yağmur’un gözünden kaçmaz. Zeynep, Kerem ile aralarında geçenleri bir tek ona anlatır. Kendi bile hala kabul edememiştir yaşadıklarını. Yağmur ne kadar ısrar etse de Zeynep, ne Kerem’in aklını karıştırdığını ne de ona karşı hissettiklerini kabul etmez. Zeynep kurtuluşu okula gitmemekte bulur. Kerem de bir tek Can ile dertleşebilir.
 
Melis bunalıma girer. Barış ise Zeynep’e bir yüzük alır ve onunla konuşmaya gider. Zeynep’e olan aşkından etrafındaki herkesi kırıp döken Kerem için ise, verdiği zararları tamir etme zamanıdır. Kerem’in Melis’ten özür dileyeceğini öğrenen Zeynep, buna bozulur ama belli etmez. Hatta Kerem’e yardımcı olmaya gönüllü olur ve onları barıştırmak için o da bir sürpriz hazırlar. Ancak esas büyük sürpriz, Kerem’e aşık olduğunu bir türlü kabul edemeyen Zeynep’i beklemektedir.
 
Kerem'in, Aksel'in açığını yakalaması için görevlendirdiği Ufuk, öyle bir şey yakalıyor ki...
 

 
Kerem'den mesaj var!
 

 
Zeynep, Kerem'e neyi itiraf ediyor?
 

 
Kerem'e olan duygularını bir türlü kabullenmeyen Zeynep, kendini işte böyle ele veriyor.