X
X

Güneşi Beklerken'den izleyicilere büyük sürpriz!

03.10.2013 Perşembe 15:36 (Güncellendi: 10.12.2020 - 18:10)

Zeynep ve Kerem, Jale Hoca için mutfağa giriyor.

İkili, yaptıkları pastaya "Zeyker" imzası atarak, hayranlarına ve sosyal medyadaki fanlarına (takipçilerine) gönderme yaptı.

 

 
Kanal D’nin başrollerini; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ’ın paylaştıkları büyük beğeni ile izlenen dizisi “Güneşi Beklerken”in bu hafta (6 Ekim Pazar) ekrana gelecek bölümünde, dizinin sevenlerine ve sosyal medyadaki takipçilerine hoş bir sürpriz var.
 
Kerem ve Zeynep, Jale Hoca’ya jest için mutfağa giriyor. İkili, onu mutlu etmek için birlikte pasta yapıyor. Zeynep, pastayı pişirirken üzerindeki süslemesini ise Kerem yapıyor. Gıda boyası ile pastaya Jale Hoca’nın resmini çizen Kerem, yeteneği ile Zeynep’i şaşırtmayı başarıyor.Ancak esas sürpriz dizinin fanlarını bekliyor. Dizinin sevilen başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin, pastanın altını çekimler sırasında hayranlarının onlara taktıkları (Zeynep-Kerem birleşiminden oluşan) ZEYKER adı ile imza attılar. Bu gönderme, yönetmen ve ekipten de tam not alınca bu sahnenin kesilmeden tamamının dizide de yer almasına karar verildi.
 
“Güneşi Beklerken” sürprizlerle dolu  yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.