X
X

Kerem'den Zeynep'e romantik jest

13.08.2013 Salı 10:16 (Güncellendi: 10.12.2020 - 18:10)

Zeynep'in Gölyazı'na dönmesini istemeyen Kerem, ona bir sürpriz hazırlar...

Kanal D’nin Salı akşamlarına damgasını vuran, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç , Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Gökhan Atalay, Merve Hazer ve Hale Akınlı’nın paylaştıkları sevilen dizisi “Güneşi Beklerken”in bu akşam ekrana gelecek bölümünde; Zeynep’in Gölyazı’na dönmesine engellemek isteyen Kerem, ona romantik bir sürpriz yapacak.

Kerem’in yine kendisini olmadık bir yere götüreceğini düşünen Zeynep, önce gitmek istemiyor. Ancak Kerem, onu ikna etmeyi başarıyor. Deniz kenarına geldiklerinde ise Zeynep’i büyük bir sürpriz bekliyor. Kerem denizde kaybolan babasının anısına öyle bir jest yapıyor ki, Zeynep gözlerine inanamıyor.  Kerem Zeynep, 600 adet beyaz gülü, Tayfun Kaptan için birlikte denize atıyorlar. 

Romantik sahnelerin çekimi Kilyos’ta gerçekleştirilirken denize atılan gülleri su altından görüntülemek için sualtı kamerası da kullanıldı. Çekim aralarında ise ekip çektikleri sahneleri monitörden hep birlikte izledi. Bu romantik jest, Zeynep’i Kerem’e bir adım daha yaklaştırırken, genç adam yalanını daha ne kadar sürdürecek? Güneşi Beklerken yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00’deKanal D’de.