X
X

Melis'ten beklenmeyen hareket

27.01.2014 Pazartesi 14:48 (Güncellendi: 10.12.2020 - 18:10)

Melis, Zeynep'e kardeş olduklarını söyleyecek mi?

Güneşi Beklerken'in 30. bölümünde; tehlikeden Zeynep sayesinde kılpayı kurtulan Melis, Zeynep'e "Sen benim kardeşimsin" diyor. Melis, acaba gerçeği Zeynep'le paylaşacak mı?

 
Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor.
 
Kerem’in Amerika’ya gitme kararı aile içinde büyük bir şok etkisi yaratır. Ahmet ve Sevim ne yapmaları gerektiğini bilemezler. Kerem ise kararından emindir, vazgeçmeyecektir. Zeynep, gerçekleri sakladığı için annesine kızgındır. Demet ve Zeynep sert bir şekilde tartışırlar. Zeynep bir hışımla evden çıkar. Teselliyi Kerem’in kollarında arar. Melis, Kerem’le buluşmak üzere yanlarına gelir. Melis gördüklerine inanamaz.
 
Zeynep’le tartışan Demet’in canı çok sıkkındır. Demet’in daha fazla üzülmesine dayanamayan Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçer. Melis, hiç beklemediği bir yerde Zeynep’in babası için hazırladığı CD’yi görür. Cihan’ın her şeyi bildiğini anlar. Melis’in babasına tepkisi sert olur. Ne pahasına olursa olsun, Zeynep’in bu sırrı öğrenmesine izin vermeyecektir.
 
Begüm, Melis’ten intikam almak için plan yapmaktadır. İlk iş olarak, Dilan’ın karşısına çıkar.
 
Barış kötü günler geçirmektedir. Begüm’ün ziyareti onu neşelendirir. Bu ani ziyaretin sebebi ise bambaşka niyetler taşımaktadır.
 
Barış’ın haline üzülen Kerem, onun mutlu olacağı bir sürprizin peşine düşer. Aslında Kerem’in hiç gitmesini istemeyen Ahmet, Zeynep’ten aldığı bir fikirle ona ummadığı bir sürpriz hazırlar. Baba- oğul ilk kez bu kadar yakındırlar.
 
Dizi piyasasına hızlı geri dönüş yapan Tülin, Sayer Koleji’ne davet edilir. Annesini takdim edip söyleşiyi yönetecek kişi ise Melis’tir. Fakat konuşma yarıda beklenmedik bir kaza ile kesilir. Melis ölüm tehlikesi ile burun buruna gelir.
 
İşte, Güneşi Beklerken'in 30. bölümünden öne çıkan sahneler!
 
Zeynep ve Kerem, fena yakalanıyor!
 

 
Kerem, Zeynep'e veda hazırlığında
 

 
Zeynep ve Kerem hayal kuruyor
 

 
Kerem'e, babasından yıllar sonra bir itiraf geliyor
 

 
Melis, Zeynep'e kardeş olduklarını söylüyor