X
X

Güneşin Kızları başlıyor!

16.06.2015 Salı 15:10 (Güncellendi: 08.09.2021 - 09:40)

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Güneşin Kızları, Perşembe akşamı başlıyor!

İzleyicilerin yeni ekran gözdelerinden olmaya aday dizinin ilk bölüm konusu ise şöyle;

Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmir’li bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı, Selin ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde, mutlu bir hayat sürmektedirler.

İstanbul’ lu ünlü bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu’nun evlenme teklifi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş teklifi kabul etmek ister; ancak ortada küçük bir sorun vardır. Kızları henüz Haluk’un varlığından haberdar değildir. Nazlı’nın annesinden şüphelenip, evlenme teklifini basmasıyla Güneş ve Haluk’un ilişkisi ortaya çıkar. 

Nazlı bu evliliğe külliyen karşıdır ve olmaması için elinden geleni ardına koymayacaktır. Selin, hem annesi hem de kendisi için bu evliliğin çok iyi bir fırsat olduğunu düşünürken; en küçükleri Peri, annesini mutlu eden seçimin onu da mutlu edeceğini söyler. Nazlı’nın çıkardığı bütün problemlere rağmen Haluk’un, Güneş’ten vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Haluk Mertoğlu aileleri tanıştırmak için Güneş ve kızlarını İstanbul’da evlerinde ağırlamak ister. Güneş ve Haluk’un ani evlilik kararı, Mertoğlu ailesinde de tepki görür. Güneş ve Haluk, tüm olumsuzlara rağmen aşklarının peşinden gidebilecek midir? Haluk, göründüğü kadar mükemmel midir?

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Ege Kökenli ve Sarper Arda’nın yer aldığı merakla beklenen yeni dizisi Güneşin Kızları, Perşembe akşamı saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana geliyor.

GÜNEŞIN KIZLARI VİDEOLARI