X
X

Güneşin Kızları Perşembe'nin yıldızı!

10.07.2015 Cuma 10:27 (Güncellendi: 08.09.2021 - 09:40)

Güneşin Kızları Perşembe akşamının yıldızı olmayı başardı. Yeni bölümü ile zirveye yerleşen Güneşin Kızları, başarısını daha da arttırdı.

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın paylaştıkları yeni dizisi “Güneşin Kızları” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile günün en çok izlenen programı oldu.

Güneşin Kızları'nın yayınlanan son bölümü ,Tüm Kişiler'de yüzde 6.54 reyting ve yüzde 23.51 izlenme payı alırken, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 6.41 reyting ve yüzde 25.58 izlenme payı ile zirvede yer aldı.

Sosyal Medya’nın da en çok konuşulanları arasında olmayı başaran “Güneşin Kızları” #benıbırakma hashtag’i ile Türkiye listesinde TT olmayı başardı.

GÜNEŞIN KIZLARI VİDEOLARI