X
X

Güneşin Kızları'na Yoğun İlgi!

21.05.2015 Perşembe 10:57 (Güncellendi: 08.09.2021 - 09:40)

Kanal D’nin yeni dizisi “Güneşin Kızları”nın ilk fragmanı yayınlandı.

Kanal D’nin Yeni dizisi “Güneşin Kızları”nın İlk Fragmanı Yayınlandı

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı ve Sarper Arda’nın yer aldığı yeni dizisi “Güneşin Kızları’ nın”  ilk fragmanı dün akşam yayınlandı.

Çekimleri İzmir’de başlayan ve İstanbul’da devam eden dizinin dün akşam yayınlanan ilk fragmanı, internet ve sosyal medyada büyük merak uyandırdı. Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkat çeken  “Güneşin Kızları”, Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunmak isteyen edebiyat öğretmeni Güneş’in, yeni bir başlangıç yapmak üzere evlenip İstanbul’a taşınması ile gelişen olayların konu alındığı dizinin genel hikayesi ise şöyle;

Güneş beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde; Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesinin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.

GÜNEŞIN KIZLARI VİDEOLARI