X
X

Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm Özeti

11.12.2015 Cuma 14:04 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

İnci, bebeği doğurmaya karar veriyor; Suat ise, İnci ile tanışmak için türlü türlü oyunlara başvuruyor! Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm 13 Aralık Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Kanal D’nin başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy’un paylaştıkları merakla beklenen yeni dizisi "Hayat Mucizelere Gebe" Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin ikinci bölüm konusu ise şöyle;

Bebeğe kıyamayan İnci, Serhat’ın evlilik teklifiyle çok mutlu olur. Serhat bebeğin babasının Engin olduğunu tesadüfen öğrenince rahatsız olur ve İnci’nin işten ayrılmasını ister.

İnci’nin asıl derdiyse bebekle ne yapacağıdır. Onu ailesine verip normal hayatına geri dönmeyi planlamaktadır; ancak, Esma bu fikre şiddetle karşı çıkar.

İnci bebeğini verecektir vermesine ama Engin ve Didem’e dair hala birtakım şüpheleri vardır. Engin’in eski bir playboy olduğunu da öğrenince iyice telaşlanır. Çünkü o bebeğinin iyi bir aile ortamında büyümesini istemektedir.

Diğer yandan Suat, İnci’nin özbeöz kızı olduğunu öğrenince onunla tanışmaya çalışır. Süheyla ise 23 yıldır sakladığı sırrın kızıyla arasını bozmasından korkmaktadır.

Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm 13 Aralık Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de! Sakın Kaçırmayın!..

HAYAT MUCİZELERE GEBE VİDEOLARI