X
X

Hayat Mucizelere Gebe 5. Bölüm Özeti

08.01.2016 Cuma 16:00 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Gerçekleri öğrenen İnci evi terk ediyor; Suat ise, kızı için özel bir davet veriyor! Hayat Mucizelere Gebe 5. Bölüm 10 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Babasının ünlü yıldız Suat Karabıyık olduğunu öğrenen İnci, yıllardır bu sırrı kendisinden saklayan annesine çok kızar ve evi terk eder. Ancak evi terk etmek sandığı kadar kolay olmayacak, İnci pek çok zorlukla karşılaşacaktır.

Serhat’ın yardım teklifini kabul etmeyen İnci’yi Engin’in hazırladığı bir sürpriz beklemektedir. Ama bu sürpriz Serhat’la arasının açılmasına neden olacaktır.

Öte yandan, Suat kızıyla kaybettikleri yılları telafi etmek için bir an önce onunla bir bağ kurmak istemektedir. Bunun için İnci’ye özel bir yemek daveti verir ancak Suat’ın abartılı dünyası İnci’yi rahatsız eder. Babasını tanımak isteyen İnci, Serhat’ın da yardımıyla bu sefer kendi mütevazı dünyasında bir yemek daveti verir. 

Süheyla’nın yemeğe habersiz katılımı işleri karıştıracak finalde ise İnci Serhat’ın sakladığı önemli bir sırrı öğrenecektir. Artık onu yeni bir yaşam beklemektedir…

Hayat Mucizelere Gebe 5. Bölüm 10 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

HAYAT MUCİZELERE GEBE VİDEOLARI