Skip to main content
 

Hayati ve Diğerleri 2. Bölüm Özeti

18.06.2018 Pazartesi 10:52   (Güncellendi: 20.07.2018 Cuma 09:29)

Hayati ve ekibini amansız bir macera bekliyor! Hayati ve Diğerleri, eğlenceli yeni bölümüyle Salı 20.00'de!

Hayati ve Diğerleri 2. Bölüm Özeti

Hayati ve ekibi tesadüf eseri edindikleri bir istihbarat sonucu Gürcistan'dan ülkeye soktukları uranyumu satmaya çalışan bir çeteden haberdar olur. Radyoaktif madde karaborsasında yüksek fiyatlara satılan ve nükleer silah yapımında kullanılan uranyumu ele geçirmek isteyen İkircikli karakolu çete üyesiyle iletişime geçerken, alıcı kılığında alışverişi yapacak olan Hayati karşısına çıkan bu önemli görev için hazırlıklara başlar.

Danyal ise cep harçlığını çıkarmak için kendi yaptığı sahte hazine haritasını Tahsin'in yardımıyla kahveden bulduğu bir hazine avcısına satmak için kolları sıvarken işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Öbür yandan Şükran kayınvalide olma çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Kıymet ve Bedriye'nin yardımıyla moda programlarını andıran üç kişilik jüri ekibi kuran Şükran, mülakatla Hayati için ideal gelin arayışına girerken, büyük umutlarla yola çıktıkları bu görücü usulü girişim hesapta olmayan sürprizleri de beraberinde getirecektir.

Hayati ve Diğerleri 2. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hayati ve ekibi tesadüf eseri edindikleri bir istihbarat sonucu Gürcistan'dan ülkeye soktukları uranyumu satmaya çalışan bir çeteden haberdar olur. Radyoaktif madde karaborsasında yüksek fiyatlara satılan ve nükleer silah yapımında kullanılan uranyumu ele geçirmek isteyen İkircikli karakolu çete üyesiyle iletişime geçerken, alıcı kılığında alışverişi yapacak olan Hayati karşısına çıkan bu önemli görev için hazırlıklara başlar. Hayati ve Diğerleri, heyecan dolu bölümleriyle Kanal D'de!   Tüm resimler

Oyuncular

Celil Nalçakan

Celil Nalçakan

Hayati Solmaz
Günay Karacaoğlu

Günay Karacaoğlu

Şükran Solmaz
Levent Ülgen

Levent Ülgen

Danyal Bezirci
Bahtiyar Engin

Bahtiyar Engin

Tahsin Akın Şirinyer
İbrahim Selim

İbrahim Selim

Celal Kalayır
Cansu Dağdelen

Cansu Dağdelen

Açelya Balkanlı
Bülent Çolak

Bülent Çolak

Vedat Durulmuş
Edip Tepeli

Edip Tepeli

Üzeyir Hilmi Alaplı
Ecem Karavus

Ecem Karavus

Filiz Ozancık
Aybike Esin Tumluer

Aybike Esin Tumluer

Nurten Salıkhan
Cankat Aydos

Cankat Aydos

Faruk Kadıoğlu
Gökhan Kıraç

Gökhan Kıraç

Erol İnandı

Benzer İçerikler