Skip to main content
 

Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm Özeti

06.07.2018 Cuma 14:43   (Güncellendi: 20.07.2018 Cuma 09:29)

Hayati, kaçırılan komşusu Tahsin'i kurtarmaya çalışıyor! Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm 10 Haziran Salı akşamı saat 22.15'de Kanal D'de!

Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm Özeti

Hayati için görücü usulü kız arama çalışmalarında aradığını bulamayan Şükran, yeni yöntemlerle gelin aramaya devam etmektedir. Bu sırada, amcasından miras kalan broşu Danyal'ın zoruyla bozdurmaya giden ve pirinçten olduğu için satamayan Tahsin'in aile yadigarını Şükran'a hediye etmesi olayların fitilini ateşleyecektir. Çünkü, dışarıdan bakıldığında değersiz gibi gözüken broş aslında oldukça değerli bir tarihi eserdir.

Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Kötü adamların Tahsin'i kaçırmasıyla olaylar gittikçe kızışıyor ve soruşturmaya dahil olan Hayati ile ekibi, kedi fare oyununa dönecek heyecan dolu bir maceraya atılıyor! Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm 10 Temmuz Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Şükran'ın burun kıvırarak kabul ettiği broşu Bedriye'ye vermesi ve mirasın peşinde olan kötü adamların Tahsin'i kaçırmasıyla olaylar gittikçe kızışır. Soruşturmaya dahil olan Hayati ve ekibi kedi fare oyununa dönecek heyecan dolu bir maceraya atılırken, Nurten'i geri kazanmak için akıl almaz yöntemler deneyen Erol, broşu bulabilmek için binbir tehlike atlatan Danyal ve yaşanan aksilikler işleri daha da zorlaştırmaktadır.

Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm Fragmanı

Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm Fragmanı yayında! Hayati, sürgün karakolu İkirciklinin polis memurları ile suçları önlemeye çalışıyor!   Hemen izle

Oyuncular

Celil Nalçakan

Celil Nalçakan

Hayati Solmaz
Günay Karacaoğlu

Günay Karacaoğlu

Şükran Solmaz
Levent Ülgen

Levent Ülgen

Danyal Bezirci
Bahtiyar Engin

Bahtiyar Engin

Tahsin Akın Şirinyer
İbrahim Selim

İbrahim Selim

Celal Kalayır
Cansu Dağdelen

Cansu Dağdelen

Açelya Balkanlı
Bülent Çolak

Bülent Çolak

Vedat Durulmuş
Edip Tepeli

Edip Tepeli

Üzeyir Hilmi Alaplı
Ecem Karavus

Ecem Karavus

Filiz Ozancık
Aybike Esin Tumluer

Aybike Esin Tumluer

Nurten Salıkhan
Cankat Aydos

Cankat Aydos

Faruk Kadıoğlu
Gökhan Kıraç

Gökhan Kıraç

Erol İnandı

Benzer İçerikler