X
X

Hıçkırık dizisi oyuncuları!

(Güncellendi: 16.03.2018 - 09:30)

Baş rollerinde Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan) ve Meltem Pamirtan (Vesime) gibi usta oyuncuların olduğu Kanal D'nin günlük dizisi Hıçkırık'ın oyuncularını tanıyalım!

<b>Nalan Karaoğlu (Sezgi Sena Akay) </b>Kenan’a çocukluğundan beri aşık olan ama duygularını bir türlü dile getiremeyen Nalan, hayatına İlhami girdikten sonra, hiç beklemediği zorlukları göğüslemek zorunda kalacaktır.

<b>Kenan Yılmaz (Barış Arda Hacıoğlu) </b> Yıllar önce kendisini yetimhaneden kurtaran Azmi Bey’in kızı Nalan’a büyük bir aşkla bağlıdır. Ancak kısa süre sonra gelişecek olaylar, Kenan’ın zaten imkansız olarak gördüğü aşkını çıkmaza sokacaktır.

<b>Azmi Karaoğlu (Selçuk Özer) </b> Nalan’ın babası, Kenan’ın kurtarıcısıdır. Başarılı bir iş adamıdır. Son derece iyi niyetli ve masum görünmesine rağmen, geçmişinde çok büyük sırlar ve günahlar saklamaktadır.

<b>Perihan Karaoğlu (Nurseli İdiz) </b> Azmi’nin vefat etmiş kardeşinin eşi, Nalan’ın yengesi, Engin ve Selin’in annesidir. Eşinin ölümünden sonra iki çocuğuyla birlikte Azmi’nin konağına taşınmıştır. Karaoğulları Holding’in yarısının kendisine ait olduğuna inanan Perihan, bu payı alabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

<b> Vesime (Meltem Pamirtan)</b> Yıllardır Azmi’nin evinde çalışmaktadır. Azmi’nin hem sırdaşı, hem dostudur. Hayat ve Gonca’nın ise teyzesidir. Güçlü, anaç, ayakları yere basan bir karakter olan Vesime de, geçmişinden gelen sırların ortaya çıkmasıyla sınanacaktır.

<b>İlhami Tekin (Kemal Okan Özkan)</b>28 yaşında bir hekimdir. Zengin bir ailenin oğlu olan İlhami, dışarıdan çok nazik ve centilmen görünmesine rağmen son derece art niyetli ve tehlikelidir. İlhami, Nalan ve Kenan’ın önündeki en büyük tehditlerden biri olacaktır.

<b> Engin Karaoğlu (Emre İğdemir)</b> Perihan’ın oğludur. Şirkette Azmi’den sonraki en yetkili yöneticidir; ancak hem Perihan’ın gizli yönlendirmeleri, hem de umarsızlığı nedeniyle ailesinin başına sürekli yeni sorunlar açacaktır. Annesinin senelerce kendisinden sakladığı sırrın açığa çıkmasıyla hayatı alt üst olacaktır.

<b> Kutsi (Erdoğan Aydemir)</b> Nalan ve Kenan’ın çocukluklarından beri en yakın dostları, akıl hocalarıdır. Küçük bir sahil kulübesinde yaşayıp balıkçılık yapan; babacan, gizemli ve son derece iyi niyetli biridir. Henüz Nalan ve Kenan bilmese de, geçmişte yaşananların yakın tanıklarından biridir.

<b> Hayat Çelik (Tuğçe Baltalı)</b> Gonca’nın aklı başında, sorumluluk sahibi olan ablasıdır. Kardeşine sahip çıkmaya çalışırken, kendisini hiç ummadığı bir hikayenin orta yerinde bulacaktır.

<b>Aslı Tekin (Ceylan Yılmaz) </b> Nalan’ın hukuk fakültesinden sınıf arkadaşı, İlhami’nin kız kardeşidir. Kenan’la tanıştıktan sonra, en büyük hayali Kenan’ı kendisine aşık etmek olacaktır.

<b> Selin Karaoğlu (Sibel Aytan)</b> Perihan’ın kızıdır. Yıllar önce yaşadığı baba kaybının travmasını hala atlatamamıştır. Selin’in içine kapalı hali, hikayenin krizlerinde sürpriz roller üstlenmesine yol açacaktır. Hayatta tek sevdiği ve güvendiği insan Nalan’dır.

<b>Gonca Çelik (Özge Akdeniz) </b> Yoksul bir mahallede ablası Hayat ve acımasız babası Burhan’la birlikte yaşar. Konak çalışanlarından Vesime’nin gözü yükseklerde yeğenidir. Engin’i kendisine aşık etmeyi, bu sayede zengin olmayı hedeflemektedir.

<b>Remzi (Emin Gümüşkaya)</b> Cemile’nin eşidir. Konağın bahçe işlerine bakmaktadır.

<b> Cemile (Rukiye Sarıdemir)</b> Konağın sevimli, neşeli, biraz da patavatsız mutfak çalışanıdır.

<b>Gülüm(Kübra Akın) </b> Konağın hizmetlisidir. Sinan’a karşı yoğun duyguları vardır ama dile getirmeye cesaret bulamamaktadır.

<b>Sinan(Anıl Kerimoğlu) </b> Cemile ve Remzi’nin oğludur. Perihan’ın kızı Selin’e karşı gizli bir hayranlık beslemektedir.

<b> Burhan (Tevfik Aygün Hiçyılmaz)</b>Gonca ve Hayat’ın sorumsuz babalarıdır. Kumarbazdır, bu yüzden de sürekli kızlarının başını derde sokar. Vesime’nin sırrını bilen iki kişiden biridir.