X
X

Hıçkırık 12. Bölüm Özeti

15.01.2018 Monday 16:04 (Güncellendi: 16.03.2018 - 09:30)

Nalan, Kenan'a Aslı olayından dolayı kırgındır! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi saat 14.45'te Kanal'de!

Kenan tuvalette elini yüzünü yıkayıp sakinleşmeye çalışırken İlhami yanına gelip ters bir şekilde konuşur. Kenan hastanede Nalan ile konuşmaya çalışır. Ancak Nalan ona çok kırgındır. Konuşmak istemez. Ertesi gün nalan hastaneden çıkar eve getirilir. Nalan’a hoş geldin partisi yaparlar.

Diğer tarafta Gonca, başından kanlar akan Sibel’in başındadır. Büyük bir korku içinde Sibel’i kendine getirmeye çalışır ama Sibel kendine gelmez. Gonca panikle olay yerinden kaçarcasına uzaklaşır. Gonca korkmuş bir şekilde eve gelir. Hayat ve Gonca gelen bir telefonla, Sibel’in hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Gonca hastaneye Sibel’in yanına gelir. Sibel kimseye bir şey anlatmamıştır. Gonca, Sibel’den özür diler, kendisini affetmesini söyler. Sibel onu affeder, kendisi de Gonca’ya hırsız dediği için suçludur. İki arkadaş barışırlar.

Nalan aşağı, salona iner. Herkes oradayken yurt dışına gitmeye karar verdiğini söyler. Kenan tam bu sırada gelir. Nalan’ın söylediğini duyar.

Konakta verilen yemekte Engin, Gonca ile tanışır ve ondan çok hoşlanır. Gonca dershane borcunun yasal sürece girdiğini öğrenir ve Engin’den para istemeye karar verir.

HIÇKIRIK VİDEOLARI