X
X

İki Yalancı karakterlerini tanıyalım!

(Güncellendi: 12.09.2017 - 12:40)

Kanal D'nin büyük bir heyecanla beklenen dizisi İki Yalancı, dün akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Reytinglerde zirveye oturan İki Yalancı'nın karakterlerini yakından tanıyalım!

<b>Serkan Gürbudak (Keremcem)</b><br> Yakışıklı, kendini fark ettirecek kadar karizma bir mahalle delikanlısı. Oto tamircisinde çalışıp sakin bir hayat sürerken birden kendini Bodrum’da, zenginlik yalanlarına bulaşmış olarak bulur. Türlü yalanlara dolanıp girdiği bu oyunda, hayatın ona hiç beklemediği bir sürprizi vardır; başka bir yalancıya aşık olmak…

<b>Duygu Ersebil (Yağmur Tanrısevsin) </b><br> Mahallenin genç, güzel kızı. İşinden kovulup Bodrum’daki arkadaşı Burcu’yu ziyarete gittiğinde başına gelecekleri hayal bile etmemiş, kendini ünlü iş adamı Veli Velioğlu’nun kızı olarak tanıtırken bulmuştur. Bir yanda yalanları, bir yanda ailesi ve diğer yanda da aşkı durmaktadır.

<b>Naci Kunakcı (Serhan Arslan)</b><br> Bodrum’un neşesi… Serkan ve Cenk’in kankası. İstanbul’da doğsa da çalışmak için gittiği Bodrum’da herkesi tavlamış, işlerini gördürmüştür. Hayatı eğlenceli olsa da asıl hareketi, Serkan ve Cenk’in yalanlarına katıldığında görür.

<b>Burcu Unluçay (Hazal Şenel) </b><br> Mahallenin neşesi. Güzel desen değil, alımlı desen değil ama bir ortama girdiğinde kendine baktıracak kadar enerjisi yüksek ve farklı biri. Zengin koca bulup yaşadığı hayattan yırtma derdinde… Bu amacını gerçekleştirmek için her türlü yalanı söylemekten de çekinmeyecek biri.

<b>Cenk Gücenmez (Koray Erkök)</b><br> Yakışıklı sayılabilecek biri olmasına rağmen, onu asıl tarif eden kelime; fırlama. Eğlenceyi, konuşmayı seven, kısa yoldan köşeyi dönmenin hayallerini kuran biridir. Bu hayallerine Serkan’ı da dahil edince işler kontrolden çıkar.

Duygu ile Serkan baş başa golf oynamaya gitmişlerdir