X
X

İlker Ayrık'la Bir Sıfır 13 Kasım Cuma başlıyor!

06.11.2015 Friday 13:06 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır, 13 Kasım Cuma Kanal D'de başlıyor!

Kanal D'den yepyeni yarışma programı "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" 13 Kasım Cuma başlıyor! Sunuculuğunu başarılı oyuncu İlker Ayrık'ın yaptığı "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" eğlendirmeye ve kazandırmaya devam edecek!

Bu yarışmaya herkes katılabiliyor! Eşini, akrabanı, komşunu, manitanı, kankanı kimi buluyorsan tut kolundan getir! Hep beraber gülmeye, eğlenmeye ve kazanmaya devam! 

  *Notu okumayı unutmayın!

Gelin kazanın; 1 - 0 olsun, bizim olsun!

İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı için TIKLAYIN!

 

*NOT: Hiçbir kaydına ulaşılamayan bir şirket ve/ veya kişiler tarafından, şirketimizin adı kullanılarak veya herhangi bir şirket adı zikredilmeden; kişilerin irtibat numaraları aranmak suretiyle kendilerine bir kargo gönderileceği, gelen kargo karşılığında para ödenmesi halinde düzenlenecek olan bir yarışmaya katılma hakkı kazanılacağı vaat edilmekte olduğu öğrenilmiştir.

Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılan bu durumun Kanal D ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Kanal D’de yayınlanmakta olan ve/veya yayınlanacak olan hiçbir yarışma programında, hiçbir başka içerikli programda bu tür bir yöntem kullanılmamaktadır.

Kanal D hiçbir zaman ve hiçbir şekilde yarışma başvuruları için ödeme talep etmemektedir. Tarafınıza gelen/ gelebilecek olan bu tür teklif, ödeme taleplerine itibar etmemenizi rica ederiz.
 
Kanal D, resmi başvuru kanalları aracılığıyla yapılan yarışmacı başvurularını hiçbir sebeple üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır.
 
İlginiz için teşekkür ederiz!

VİDEOLARI