X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 923138517


Varnish cache server

İnci Taneleri 1. Bölüm

25 Ocak Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 1. bölümünde Azem, cezaevinden sonra kendisine kuracağı yeni hayatın mücadelesi verirken Dilber'le yolları kesişir.

Azem, yıllar önce karısını öldürmek suçuyla cezaevine girer. Cezaevinden kurduğu sağlam dostluklar, Azem'in tahliye gününün gelip çatmasıyla daha da sağlamlaşır. Azem, cezaevinden arkadaşlarının duygusal vedasıyla ayrılır. Azem, ölümünden suçlu tutulduğu eşi Hande'yi mezarı başında ziyaret eder. Eşine duyduğu özlemi okuduğu şiirle dile getiren Azem "Senin aşkın değil sadece, failin olmak da varmış!" dizelerini okurken duygularına hakim olamaz.  Azem, otelin girişinde telefonda iş görüşmesi yaparken Zerre gelir. Zerre, Dilber'in hem yardımcısı hem de kuzenidir. Zerre'nin argolu konuşmaları Azem'in canını sıkar. Azem ve Zerre arasında yaşanan münakaşa sırasında Dilber, aşağı iner ve Azem'le ilk karşılaşma olaylı olarak gerçekleşir.

Zahir, Dilber'in yıllar önce zorla evlendirildiği adamdır. Dilber, ara sıra para vererek uzak durmasını sağlar. Ancak Azem'le Dilber'i yan yana hatta öpüşürken gören Zahir, başlarına bela olur ve olay çıkarır. Nergis ve Kasım'ın evine gelen Azem, yıllar sonra eşini en yakın dostlarıyla birlikte anar. Azem'in ısrarıyla yıllar önce kimseye anlatılamayan gerçek, Nergis ve Kasım'ın içinde kapanmayan bir yaradır. Piraye'nin evindeki yemekten ayrılan Azem, otele girmek üzere sokakta yürürken Zahir'i karşısında görür. Zahir yalnız değildir ve adamlarıyla birlikte Azem'i öldüresiye döver. 

İnci Taneleri yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hazar Ergüçlü Dilber karakterini oynamaktadır

FRAGMANLAR