X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İnci Taneleri 6. Bölüm

29 Şubat Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 6. bölümünde Dilber, öldü mü?

Cihan, vurulduktan sonra bunu yapanlardan intikam almak için harekete geçer. Necmi ve diğer arkadaşlarıyla plan yapan Cihan adeta ateşe yürür. Azem, Dilber’in yoğun ilgisinden yorulmuş ne yapacağını bilemezken, Piraye’nin teklifiyle şirketin etkinliğine katılır. Dilber de aldatıldığını düşünüp Kasım'ın kapısını çalar. Azem, Piraye'nin davetiyle seminere katılır. Piraye daha da ileri giderek Azem'e önemli bir iş teklifinde bulunur. Peki Azem, Piraye'nin teklifini kabul edecek mi? 

Cihan, mahalledeki gencecik insanları hayattan koparan zehir tüccarlarına büyük bir ders vermeyi amaçlar. Cihan'ın planı işler ve ortalık fena karışır. Azem, Dilber’in yoğun ilgisinden yorulmuş ne yapacağını bilemezken, Dilber ise Azem'siz yaşayamayacağını anlar! Zahir, sarhoş bir halde Dilber'in yaşadığı otelin odasına gelir ve tartışma çıkar. Dilber, Zahir tarafından darp edilir. Azem, Dilber'i ağzı burnu kan içinde görür. Dilber öldü mü?

İnci Taneleri yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İnci Taneleri dizisi perşembe akşamları yayınlanmaktadır

FRAGMANLAR